Erkeklerin Kadınlarda Beğenmediği Trendler - Sosyal İçerik Platformu
Hülya Koçyiğit’i Kim Keşfetmiştir?

Sıradaki içerik:

Hülya Koçyiğit’i Kim Keşfetmiştir?

e
sv

Erkeklerin Kadınlarda Beğenmediği Trendler

61 okunma — 01 Eylül 2018 10:36

Erkeklerin Kadınlarda Beğenmediği Trendler

Giyim, kuşam, alışveriş dendiğinde şüphesiz ilk olarak akıllara kadınlar gelecektir. Bir de teknolojik gelişmelerin etkisinde Japonya’dan Kenya’ya araştıran hanımların her tarzı deneme isteği bazen erkekleri çılgına çevirebiliyor.

Kadınların Vazgeçilmezi Erkeklerin Kabusu Taytlar

Erkeklerin Kadınlarda Beğenmediği Trendler;Ülkemizde özellikle rahatlığıyla bilinen hatta giyildikten sonra çıkmak bilmeyen taytlar, her kesimden ve her vücut tipinden kadınların ilgi odağı olmayı sürdürüyor. Ancak erkeklerin kadınlarda en çok beğenmediği kıyafet olarak da listelerin başında geliyor.

Peki, neden taytlar erkeklere çekici gelmiyor? Kadınların tercihinin ilk sebebi rahatlık ve erkeklerin bu rahatlığı deneyemiyor olması beğenmeme sebeplerinden biri.

Bir başka sebep ise taytın dar oluşundan kadın hatlarını bütünüyle ortaya çıkarması; bu sebep hem kıskançlık nedeni hem de kilo fazlası bulunan hanımların komik duruma düşme nedeni olarak puanları topluyor.

Papağan Saçlardan Doğallığa

Kadınların şüphesiz ki en çok değiştirdiği tarz saç kesim modelleri ve renkleri üzerinedir. Dışarıdan eve gelen erkekler evde farklı renklerdeki saçlarıyla buldukları kadınlar ve bunun üzerine yapılan sohbetlerden epeyce şikayetçi.

Bir de buna farklı kültürlerin ve popüler kişilerin tarzlarının taklidi eklenince sonuç erkekler için kabusa dönüşüyor. Öyle ki bazı erkekler bırakın saç boyamayı şekil verilmesinden dahi hoşlanmıyor.

Makyaj Malzemeleri Çöpe Paraları Cebe

Güzellik tamamlayıcısı her zaman genç görünmek ya da mevcut kusurları örtmek amacıyla yapılan makyajın sınırları zorluyor olması, erkeklerin gözünde artı değil eksi bir algı yaratıyor. Günümüzde erkek trend olarak makyaja olan ilgi her geçen gün artsa da Amy WİNEHOUSE stili göz makyajları dudaklara dudak renginden uzak tonların kullanılması çekicilikten öte uzaklaşma nedeni sayılıyor. Araştırmalar erkeklerin doğal görünümlü kadınlara daha çok ilgi duyduklarını ortaya koymuştur. Pahalı makyaj malzemeleri yerini temizleyici ve hafif belirginleştiricilere bırakmalı diyen erkekler ceplerini de düşünüyor olmalı.

Renkler ve Hayvanlar Doğada Kalmadı

sadelikten kesinlikle uzak etnik desenlerle birlikte kullanılan gökkuşağı renkleri ilgi çekmiyor. Üstelik bu renk karışıklığına bir de kürkler eklenince erkek arkadaşınız arkasına bakmadan kaçabilir. Özellikle imitasyonun artmasıyla tüm kıyafetlere detay olarak eklenen hayvan çağrışımlı aksesuarlar erkeklerin dünyasından oldukça uzak.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli