İstenmeyen Tüylere Bitkisel Çözümler
Anne Sütünü Artırmanın 7 Yolu

Sıradaki içerik:

Anne Sütünü Artırmanın 7 Yolu

e
sv

İstenmeyen Tüylere Bitkisel Çözümler

54 okunma — 16 Kasım 2017 00:21

 İstenmeyen Tüylere Bitkisel Çözümler

İstenmeyen Tüylere Bitkisel Çözümler.Her kadının en büyük problemidir istenmeyen tüyler. Güzellik uğruna her türlü yollara başvuran kadınların en çok tercih ettiği yollardan biriside bitkisel çözümlerdir. İstenmeyen tüyler için kullanılan bu bitkisel kürler hem kullanım bakımından oldukça kolay hem doğal hem de kesin çözümlerdir. Hemen hemen her kadının uyguladığı ve uygulayan her kadında başarılı sonuçlara varan kürler den bazıları şöyledir:

LİMON – TUZ KÜRÜ

Bir adet limonun suyu ve iki çay kaşığı tuzun karışımından elde edilen bu kür her ağda yapımından sonra istenmeyen tüylerden kurtulmak istediğiniz bölgeye pamuk yardımı ile sürülmelidir. Bu kür peş peşe yapılan her ağdadan sonra kullanılmalıdır. Üç veya dördüncü uygulama sonrası tüylerin azaldığı fark edilmiş ve kısa bir sürede kesin sonuçlar verdiği bilinmektedir.

ŞEKER – LİMON -SU KARIŞIMLI KÜR

İki yemek kaşığı limonun suyu iki yemek kaşığı şeker ve on yemek kaşığı suyun karıştırılması ile elde edilen bu kürde haftada iki üç safer uygulanmalıdır. Bu kür istenilen bölgeye sürülmeli yaklaşık olarak on on beş dakika kadar bekledikten sonra ılık su ile yıkanmalıdır.

YUMURTA AKI KÜRÜ

Bir adet yumurtanın akı, bir yemek kaşığı şeker, yarım yemek kaşığı mısır nişastasını karıştırarak macun haline getirdikten sonra istenilen bölgeye uygulanmalıdır. Macun kıvamındaki bu kür bir ağda gibi çekilerek çıkartılmalıdır. Çekme işlemini hızlı ve çok can yakarak yapmaya gerek yoktur. Ama bu kürü çekerken kılların çıkış yönüne dikkat edilmelidir.

LİMON SUYU

Sonucu tam olarak kesinleşmemiş olsa da ağda yapılan bölgeye ağdanın hemen arkasından limon suyu sürülürse limon suyunun kıl köklerini yakarak tüyleri azalttığı söylenilmektedir. Bu yöntemi uygulayan kadınların birçoğu azalma olduğunu söylemektedirler.

Bu doğal yöntemlerin başarılı sonuç vermesi için en çok dikkat edilmesi gereken husus düzenli olarak uygulayabilmektir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli