Kaş Bakımı Nasıl Yapılır?
Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Sıradaki içerik:

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

e
sv

Kaş Bakımı Nasıl Yapılır?

64 okunma — 15 Kasım 2017 23:54

Kaş Bakımı Nasıl Yapılır?

Kaş Bakımı Nasıl Yapılır? Kaş bir insanın yüzünün en önemli, tamamlayıcı organıdır. Bu nedenle de hem kadınlar hem de erkekler için kaş bakımı oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle de özellikle kadınların güzellik için yaptığı birçok uygulamadan birisi de kaşların bakımıdır. Kaşları gürleştirmek, kalınlaştırmak, dikkat çekici bir hale getirmek için uygulanan yöntemlerden bazıları şu şekildedir:

 KAŞLARI TARAMAK

Kaşlara bakım uygulamadan önce kaşların taranması tavsiye edilir. Çünkü bakımdan önce taranan kaşlarda kıl köklerinin kan dolaşımı hızlanır kaşların daha gür çıkmasına ve kaşların şeklinin bozulmamasına yardımcı olduğu söylenmektedir. KAŞLARI TARAMAK Kaşlara bakım uygulamadan önce kaşların taranması tavsiye edilir. Çünkü bakımdan önce taranan kaşlarda kıl köklerinin kan dolaşımı hızlanır kaşların daha gür çıkmasına ve kaşların şeklinin bozulmamasına yardımcı olduğu söylenmektedir.

KAŞ ALIMINI PROFESYONEL KİŞİLERE YAPTIRMAK

Kıl kökleri doğru alınmadığı zaman kaş küsmesi denilen bir olayla karşılaşırız ki bu durumda kaşın belli bir noktasında kıllarımız çıkmaz. Bu nedenle kaşımızı işini bilen kişilere aldırdığımız da bu gibi sorunlarla daha az karşılaşırız. Eğer kaş küsmesi gibi bir sorunla karşılaştı isek sarımsakları ezerek sarımsak kürü hazırlayarak kaşımıza sürebiliriz. Bu kürü düzenli uyguladığımızda küsen bölgede kıl çıkmaya başladığını fark edebiliriz.KAŞ ALIMINI PROFESYONEL KİŞİLERE YAPTIRMAK Kıl kökleri doğru alınmadığı zaman kaş küsmesi denilen bir olayla karşılaşırız ki bu durumda kaşın belli bir noktasında kıllarımız çıkmaz. Bu nedenle kaşımızı işini bilen kişilere aldırdığımız da bu gibi sorunlarla daha az karşılaşırız. Eğer kaş küsmesi gibi bir sorunla karşılaştı isek sarımsakları ezerek sarımsak kürü hazırlayarak kaşımıza sürebiliriz. Bu kürü düzenli uyguladığımızda küsen bölgede kıl çıkmaya başladığını fark edebiliriz.

 BİTKİSEL YAĞ SÜRMEK

Her derde deva olan bitkilerden kaş bakımı içinde yararlanabiliriz. Hint yağı, badem yağı, fındık yağı, buğday yağı gibi birçok bitkisel yağların kaşların bakımı için oldukça önemli bir yere sahip olduğu bilinmektedir. Bu yağları günlük olarak düzeni bir şekilde masaj yaparak kullandığınızda kaşlarınızdaki farkı görmeye başlayabilirsiniz. Kaşlarınız daha gür daha parlak ve daha dikkat çekici bir hale gelmiş olacaktır.  BİTKİSEL YAĞ SÜRMEK Her derde deva olan bitkilerden kaş bakımı içinde yararlanabiliriz. Hint yağı, badem yağı, fındık yağı, buğday yağı gibi birçok bitkisel yağların kaşların bakımı için oldukça önemli bir yere sahip olduğu bilinmektedir. Bu yağları günlük olarak düzeni bir şekilde masaj yaparak kullandığınızda kaşlarınızdaki farkı görmeye başlayabilirsiniz. Kaşlarınız daha gür daha parlak ve daha dikkat çekici bir hale gelmiş olacaktır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli