Erkekler Bir Araya Gelince Neler Konuşur? - Sosyal İçerik Platformu
Dünyanın En Güvenilir Aile Arabası Hangisidir?

Sıradaki içerik:

Dünyanın En Güvenilir Aile Arabası Hangisidir?

e
sv

Erkekler Bir Araya Gelince Neler Konuşur?

102 okunma — 08 Nisan 2018 02:11

ERKEKLER BİR ARAYA GELİNCE NELER KONUŞUR?

ERKEKLER BİR ARAYA GELİNCE NELER KONUŞUR? Erkeklerin bir araya geldiklerinde konuştukları konular elbette yaşa ve mesleklerine göre farklılıklar gösterir. Fakat bazı konular vardır ki hangi yaştan ya da hangi meslekten olursa olsun bütün erkeklerin ortak alanıdır. Bunlardan bazılarına değinelim.

Kadınlar:

Bilindiği üzere erkekler bir araya geldiklerinde en çok kadınlardan konuşurlar. Her ne kadar kadınlar arasında erkek muhabbetleri daha çok yapılıyor olsa da erkekler de bu konuda azımsanamayacak kadar fazla dedikodu yaparlar. Bekar erkekler hayatlarındaki kişiler hakkında konuşup başka erkeklerin ilişkilerinden bilgi almak ve karşısındaki kadını bu yolla tanımak ister. Karşısındaki arkadaşının da sevgilisiyle aynı problemi yaşayıp yaşamadığını ve bu problem karşısında nasıl davrandığını bu yolla öğrenmek ister. Evli erkekler ise kimi zaman evliliklerinden yakınırlar. Bekar erkeklere evlilik konusunda tavsiyelerde bulunabilirler. Tabi ki erkekler bir araya geldiklerinde her zaman kadınlardan konuşmuyor. Gelelim en çok konuşulan diğer konuya. Futbol! Erkekler Bir Araya Gelince Neler Konuşur?

Futbol:

Yaşı ve statüsü fark etmeksizin her erkek futbol sohbetini sever. Hatta çok zaman eski maçlardan, aynı pozisyonlardan defalarca bıkmadan usanmadan konuşurlar. Futbolun bu kadar çok konuşulma sebebi erkekler arasındaki statüyü ortadan kaldırmasıdır. Bir erkeğin mesleği ya da maddi durumu ne olursa olsun konu futbol olunca bütün engeller ortadan kalkar. Futbol hakkında konuşmayı sevmeyen erkek yoktur diyemeyiz. Ancak büyük çoğunluğu sevince, futbol sevmeyen erkeklere efemine gözüyle bile bakılabilir.Erkekler Bir Araya Gelince Neler Konuşur?

Arabalar:

Birçok erkeğin ilgisini çeken bir başka konu da arabalardır. Arabaların yakıt tüketimi, ses sistemi, motoru, kliması, fren sistemi gibi birçok konu üzerine saatlerce konuşabilirler. Üstelik araba sahibi olmalarına da gerek yoktur. Bazıları sahip olduğu, bazıları da hayalindeki araba hakkında uzun uzun konuşabilir. Bir erkeğin arabasının olması ona ayrı bir güven verir. Arkadaş grubu arasında araba modeline göre adam değerlendirenler bile vardır.

Askerlik anıları:

Askerlik anıları sadece genç erkeklerde değil, ileri yaşlardaki erkeklerde bile bitmek bilmeyen konulardan biridir. Bir erkek bedelli askerlik yapmadıysa, ister uzun dönem yapsın ister kısa dönem yapsın askerlik anıları ve askerlik arkadaşları unutamaz. Askerlik anılarının çok sevilme sebeplerinden biri de bu anıları sadece kendilerinin biliyor olması ve istedikleri gibi hayal güçlerine göre süsleyebilmeleridir. Öyle abartılı anlatanlar vardır ki sanırsınız dünyayı kurtarmışlar.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
"); e.preventDefault(); // avoid to execute the actual submit of the form. $.ajax({ type: "POST", url: "https://sosyalicerik.net/wp-comments-post.php", data: form, // serializes the form's elements. success: function(data) { Swal.fire("Başarılı","Yorumunuz gönderilmiştir. Paylaşımınız için teşekkür ederiz.","success"); } }); } });
Bültene Kaydol Anında Haberdar Ol !