En Kolay Kredi Veren Bankalar - Sosyal İçerik Platformu
Acil Para Lazım

Sıradaki içerik:

Acil Para Lazım

e
sv

En Kolay Kredi Veren Bankalar

78 okunma — 17 Mart 2019 18:35

En Kolay Kredi Veren Bankalar

Kredi, günümüzün en büyük yardımcıları arasında yerini alıyor. Kefilsiz ve belgesiz olarak müşterilerine kredi veren bankaların sayısı her geçen gün artmaktadır. Bu durumun en temel sebebi, bankalar arasındaki rekabetin artmasıdır.

Şubeye Gitmeden Hangi Bankalar Kredi Veriyor

Artık şubeye gitmeden de kredi alabilmeniz mümkündür. Bu bankaları şu şekilde sıralayabiliriz:

CEPTETEB: Evrak İstemiyor, Kefil İstemiyor
ING Bank E-Kredi: Değerlendirme İsteyebiliyor, Kefil İstemiyor
Enpara.com: Evrak istemiyor, Kefil istemiyor
N Kolay Kredi: Evrak istemiyor, Kefil istemiyor

Kredi Notu Düşük Olanlar da Kredi Alabilir Mi?

En Kolay Kredi Veren Bankalar Online kredi artık günümüzde oldukça fazla tercih ediyor. Başvurularda kişinin geliri ve kredi notu dikkate alınıyor.

Limitler çok büyük olmasa bile, kredi notunuzun yerinde olması yeterli olacaktır. Kendi bankanıza başvurduğunuzda, kredi kullanma ihtimaliniz daha da artacaktır.

Kefil ya da İpotek Vermek Kredinin Çıkmasını Sağlar Mı?

En Kolay Kredi Veren Bankalar Bazı müşteriler kefil ya da ipotek verilmesinin kredi durumunu etkileyip, etkilemeyeceğini merak etmektedir.

Bankaya ek bir teminat gösterdiğinizde krediniz hızlı bir şekilde onaylanabilecektir. Ancak son 1 yıl içerisinde bankalar tarafından takibe alındıysanız, SGK kaydınız yoksa ek gösterge gösterseniz bile, kredi almanız çok düşük bir ihtimaldir.

Eğer bu şekilde bir durumunuz varsa, internet üzerinden değil de, banka şubelerinden işlemlerinizi halletmeniz sizin açınızdan daha yararlı olacaktır.

Kredi Başvuru Şartları Nelerdir?

Kredi için bazı şartları taşımanız gerekiyor. Bu şartlar şu şekildedir:
-18 yaşını doldurmak. Reşit olduğunuz zaman yasal olarak da imza atma yetkisini kazanıyorsunuz. Ancak bazı bankalar kredi için 20 yaş sınırını koyuyor. Yaş sınırı da bazı bankalar tarafından 70 olarak belirleniyor.

-Bankalarla mutlaka çalışmanızın olması gerekiyor. Eğer aktif olarak 5 yıl boyunca bankalarla iletişime geçmediyseniz, kredi notunuz oluşmayacaktır. Bu da kredi başvurunuzun riskli olarak değerlendirilmesine sebep olacaktır.

-Gelir kriteri de burada son derece önemlidir. Hesaplama, kişinin aylık gelirinin yarısı olarak belirlenmektedir. Örnek vermek gerekirse, eğer geliriniz aylık 3 Bin TL ise, aylık ödeme tutarınız en fazla 1.500 TL olabilir. Hesaplamalar bankadan bankaya değişkenlik gösterebilir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli