Finans Firmaları Hangileridir - Sosyal İçerik Platformu
Borsa Nasıl Takip Edilir

Sıradaki içerik:

Borsa Nasıl Takip Edilir

e
sv

Finans Firmaları Hangileridir

125 okunma — 25 Kasım 2017 20:56

Finans Firmaları Hangileridir

Finansman şirketleri, her türlü hizmeti verebilmek adına kişilere, bir girişime veya işletmeye gelişebilmesi amacı ile gereken krediyi sağlamaktadır. Dolayısıyla kişi ya da markalara finans sağlamak amacı ile kurulmaktadır. Kredi başvurusu yapmak isteyen müşteri, finansman firmanın beraber çalıştığı satıcı vasıtası ile başvuru yapmaktadır.

Müşterinin kredi başvurusu finansman şirket tarafından onaylandıktan sonra kredi tutarı ödenmektedir. Bu kredilerin geri ödemesi ise, aracı bankalar üzerinden finansman şirketlerine ulaştırılmaktadır.

1. ALJ Finansman Şirketi

ALJ Finansman Şirketi, müşteriye kredi sağlayan finansman şirketleri arasında yer almaktadır. 2011 yılının mayıs ayında hizmet vermeye başlayan ALJ Finansman Şirketi, başvuru kolaylığı ve hızlı geri dönüş yapma prensibi ile uzman bir kadroya sahiptir.

2.Koç Finans Şirketi

Koç Finans Şirketi, 1995 yılında kurulan köklü bir finans şirketi olmaktadır. Türkiye’nin 1997 yılındaki ekonomik durumu, bu finans şirketinin üretmiş olduğu projeler ile yenilikçi bir kredi sisteminin oluşmasında etkili olmuştur. 1998 yılında aldığı ISO belgesi ile Türkiye’nin ilk finansman şirketi unvanını kazanmıştır. Uzman ve yenilikçi kadrosu ile müşteriye her sektörde kaliteli hizmet sunmaktadır.

3.Finans Firmaları Hangileridir EVKUR Finansman Şirketi

Evkur Finansman Şirketi, Murat Halı Mağazaları olarak 1972 yılında sektöre atılmıştır. 1987 yılında perakende alanında faaliyete başlayıp, 1994 yılında EVKUR Alışveriş Merkezleri adı altında hizmet vermeye başlamıştır. Müşterilerine alışverişlerinde ödeme kolaylığı sağlaması amacı ile EVKUR Finansman Şirketi olarak finans hizmeti de sunmaktadır.

4. DD Finansman Şirketi

DD Finansman Şirketi, 2008 yılında faaliyete girmiştir. Müşterilerine sağladığı konut kredileri ile Türkiye’nin ilk konut finansmanı unvanına sahip olmuştur.

5. Mercedes Benz Finansman Şirketi

Finans Firmaları Hangileridir Mercedes Benz Finansman Şirketi, 1990 yılında faaliyete girmiştir. Araç finansman ve sigorta hizmetleri vermektedir. Dünyanın en büyük finansman şirketlerinden biridir.

6. Koç Fiat Finansman Şirketi

Finans Firmaları Hangileridir Koç Fiat Finansman Şirketi, 2000 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Fiat adı altındaki her türlü araç için finansman hizmeti sağlamaktadır.

7. Orfin Finansman Şirketi

Orfin Finansman Şirketi, OYAK ve RENAULT ortaklığıyla 2011 yılında faaliyete girmiştir. Otomotiv sektöründe, başta Renault ve Dacia alıcıları olmak üzere dünyanın her yerinde müşterilerine finansman hizmeti vermektedir.

8. Finans Firmaları Hangileridir Şeker Mortgage Finansman Şirketi

Finans Firmaları Hangileridir Şeker Montgage Finansman Şirketi, 2008 yılında İstanbul Mortgage Finansman Şirketi olarak hizmet vermeye başlamıştır. 2011 yılında ise Şekerbank ortaklığı ile konut finansman şirketi olarak faaliyet göstermeye devem etmiştir.

9.Finans Firmaları Hangileridir TEB Finansman Şirketi

TEB Finansman Şirketi, 2005 yılında faaliyete girmiştir. Uzman kadrosu ile müşterilerine finansman hizmeti vermeye devam etmektedir.

10. Tırsan Finansman Şirketi

Tırsan Trayler şirketi, 1977 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Daha sonra müşterilerine finansal anlamda kolaylık sağlamak adına trayler sektöründe Tırsan Finansman Şirketi olarak faaliyet göstermeye devam etmiştir.

11.Hemenal Finansman Şirketi

Finans Firmaları Hangileridir Hemenal Finansman Şirketi, QNB ve Finansbank’ ın ortaklığında kurulmuştur. Teknoloji ve ev eşyaları gibi konularda finansal destek sağlamaktadır.

12.Turkcell Finansman Şirketi

Turkcell Finansman Şirketi, 2016 yılında faaliyete girmiştir. Teknoloji sektöründe, her türlü elektronik alet satın alma konusunda finansal destek sağlamaktadır.

13. VFS Finansman Şirketi

Volvo Finansal Hizmetler olarak 2001 yılında faaliyete girmiştir. Anlaşmalı olduğu markalar ile araç finansman ve sigorta desteği sağlamaktadır.

14.Volkswagen Doğuş Finansman Şirketi

Volkswagen Finansman Şirketi, 1999 yılında Volkswagen ve Doğuş ortaklığı ile faaliyete girmiştir. Anlaşmalı olduğu markalar ile araç finansman desteği sağlamaktadır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
"); e.preventDefault(); // avoid to execute the actual submit of the form. $.ajax({ type: "POST", url: "https://sosyalicerik.net/wp-comments-post.php", data: form, // serializes the form's elements. success: function(data) { Swal.fire("Başarılı","Yorumunuz gönderilmiştir. Paylaşımınız için teşekkür ederiz.","success"); } }); } });
Bültene Kaydol Anında Haberdar Ol !