Acil Para Lazım - Sosyal İçerik Platformu
Bankalardan Kırmızı Kalem Yedim

Sıradaki içerik:

Bankalardan Kırmızı Kalem Yedim

e
sv

Acil Para Lazım

80 okunma — 17 Mart 2019 18:26

Acil Para Lazım

Para hayatımızın her alanında lazım. Nakit sıkıntınızı gidermek için borç para almak çözüm olmayabilir. Kendiniz için en uygun seçeneğe yönelmelisiniz. Sizin için acil para lazım dediğiniz anlar için bazı çözümler sıraladık.

Öneriler

Nakit paraya ihtiyacınız varsa, mutlaka araştırma yapmanızı öneriyoruz.
Güvenilir olmayan yöntemlerden kesinlikle uzak durun. (Özellikle yasal olmayan yöntemlerden. Bu yöntemler başınızı ağrıtabilir)

Bir yönteme karar vermeden önce mutlaka bilgilendiğinizden emin olun. Uygun kişilerle iletişime geçerek, bilgilerinizi teyit edin.
Alacağınız borcu, ileri de ödeyip, ödeyemeyeceğinizi düşünün.

Arkadaşlarınızla Konuyu Görüşün

Aileniz ve arkadaşlarınız bu konuda sizlere yardımcı olabilir. Şirketler bile çok zorlandıkları zamanlarda, farklı şirketlerden borç isteyebilmektedir. Borç istemek sürekli olarak tekrar edilebilecek bir davranış değildir. Faiz ödemesi yapmak istemiyorsanız, düşünebileceğiniz ilk yöntemlerden biri arkadaşlarınız ve aileniz olmalıdır.

Acil Para Lazım

Borç alırken de bunu TL olarak değil de değerli bir maden olarak almaya çalışın.

Borç için genel olarak altın ya da gümüş gibi değerli madenler tercih edilmektedir. Paranın değerinin sürekli olarak değişmesi, sizin ya da karşı tarafın zarara uğramasına sebep olacaktır.

Acil Kredilere Başvurun

Acil krediler, internet üzerinde kullanıcılara çekmek için çeşitli içeriklerle beraber kullanılmaktadır. Çoğu zaman da bu içerikler yanıltıcıdır. Bankalar müşterileri için çeşitli kredi paketleri hazırlamıştır. İlk olarak müşterisi olduğunuz bankaya ulaşmalısınız.

Daha sonra da N Kola Kredi servisine başvurabilirsiniz. 7/24 boyunca müşterilerine hizmet veren bu banka sizlerin ihtiyaçlarınızı karşılayabilecektir.

Ancak bu noktada dikkat etmeniz gereken önemli bir nokta bulunuyor. Kredinizi, bu bankadan daha yüksek bir faizle alacaksınız. Ödemenizi de ona göre düşünmelisiniz.

Bankalar Kredi Vermiyor

Kara listede olmanız, kırmızı kalem yemeniz ya da takibe alınmanız ne yazık ki, bankalar tarafından kredi alamamanıza sebep olabilir. Bu sebeple bankalara başvurmak sonuç getirmeyecektir. Bu durumda aracı olan kurumlara başvurabilirsiniz.

Kredi aracılık hizmeti kullanabilirsiniz. Bunun için de bir teminat göstermeniz yeterli olacaktır. Sadece bu yöntemle %5 ya da %10 civarında komisyon ödeyeceğinizi unutmayın. Ancak bu yöntemin içerisinde yer alan tefecilere bulaşmamanızı öneriyoruz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli