Yazılım Güncellemesi J7 Prime Nasıl Yapılır - Sosyal İçerik Platformu
Doğal Yollarla Saç Nasıl Gürleşir

Sıradaki içerik:

Doğal Yollarla Saç Nasıl Gürleşir

e
sv

Yazılım Güncellemesi J7 Prime Nasıl Yapılır

107 okunma — 18 Nisan 2021 20:28

Yazılım Güncellemesi J7 Prime Nasıl Yapılır

Yazılım güncellemesi j7 prime nasıl yapılır.Öncelikle, telefonunuzun Wİ-Fİ ya da mobil veriye bağlı olduğundan emin olunuz. Büyük boyda indirmeler olabileceğinden dolayı Wİ-Fİ tercih etmeniz önerilmektedir. Fakat yine de mobil veri üzerinden güncelleştirme işlemini yapmak isterseniz ayarlar bölümünden seçiminizi yapmanız gerekmektedir. İnternet bağlantınızı belirledikten sonra güncellemeye başlayabilirsiniz.

İzlenecek Adımlar

Telefonunuza gelen güncellemeyi doğru olarak yapabilmek için izlenmesi gereken birkaç adım bulunmaktadır. Adımları atlatmadan takip ederseniz telefonunuz sorunsuz bir şekilde en son güncelleme sürümünü kullanmaya başlayacaktır.

Yazılım Güncellemesini İndirme Aşaması

Öncelikle cihazınızın menü kısmından ayarlar bölümünü açınız.

-Ayarlar bölümünü açtıktan sonra ’’telefon hakkında’’ bölümüne tıklayınız.

-Bu aşamada güncellemenin burada olduğunu göreceksiniz.

-İnternet bağlantısının olması durumunda; ’’güncelle’’ kısmına tıklayınca indirme otomatik olarak gerçekleşmeye başlayacaktır.

Güncellemenin Kurulum Aşaması

-İndirilen yazılım güncellemeleri ”kur” alanına tıklamadığınız sürece cihazınıza kurulamayacaktır.

-Kur bölümüne tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak kapanacaktır.

-Bu sürede telefonunuz güncellemeyle uyumlu duruma getirilecektir.

-Bu aşamada telefonunuzun işlemlere devam edebilmesi için şarjınızın yeterli olduğundan emin olunuz.

Bu adımları tamamladıktan sonra cihazınız kendini otomatik olarak yeniden başlatacaktır. Kurulum aşaması gerçekleşince, cihazınız kapanıp açılacak ve yazılım güncelleme işleminiz tamamlanmış olacaktır. Dilerseniz kurulum sonunda değişiklikleri inceleyerek kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Yazılım Güncelleme Ne İçin Yapılır?

Telefonunuzun sorunsuz olarak kullanımına devam edebilmek ve güvenliğinin sağlanmasına devam edebilmek için cihazınızın yazılımının son sürüm olması gerekmektedir. Bu nedenlerden dolayı güncellemelerin yapılması son derece önemlidir. Cihazınıza gelen güncellemenin yapılması durumunda;

-Cihazınızdaki problemler veya hatalar önce tespit edilir daha sonra ortadan kaldırılır.

-Oluşabilecek sorunlar tespit edilir ve çözülmesi sağlanır.

-Yazılım saldırıları, virüsler ve başka saldırılardan cihazınızın korunması sağlanır.

-Telefonunuzun performansı en üst seviyeye yükseltilir.

İsterseniz cihazınızın yazılım güncellemelerini otomatik hale getirerek aksama yaşamadan telefonunuzu güncel tutabilirsiniz.

Otomatik Güncelleme Nedir?

Telefonunuzun internet bağlantısı var ise otomatik olarak güncellemeyi gerçekleştirmesini sağlayabilirsiniz. Mobil veriler otomatik güncellemeleri sınırlandırılmaktadır fakat Wİ-Fİ bağlantısının olması durumunda cihazınız direkt güncelleme işlemini başlatacaktır. Güncellemeleri otomatik olarak yapmak için;

-Yazılım güncellemeleri bölümünü açınız.

-Daha sonra ”otomatik günceller” seçeneğini işaretleyiniz.

Bu aşamalardan sonra güncellemeler geldikçe cihazınız otomatik olarak indirmeye başlar ve komut vermeniz ile güncelleme kurulumu tamamlanır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
"); e.preventDefault(); // avoid to execute the actual submit of the form. $.ajax({ type: "POST", url: "https://sosyalicerik.net/wp-comments-post.php", data: form, // serializes the form's elements. success: function(data) { Swal.fire("Başarılı","Yorumunuz gönderilmiştir. Paylaşımınız için teşekkür ederiz.","success"); } }); } });
Bültene Kaydol Anında Haberdar Ol !