İphone X Ürün İncelemesi
Cevahir Alışveriş Merkezi Nerede

Sıradaki içerik:

Cevahir Alışveriş Merkezi Nerede

e
sv

İphone X Ürün İncelemesi

87 okunma — 16 Kasım 2017 16:21

 İphone X Ürün İncelemesi

İphone X Ürün İncelemesi.İPhone’nun 10. Yılına özel tanıtılan modellerin içerisinde en çok merak edilen ve en çok dikkat çeken model iphone x modelidir.

Hangi isimle geleceği uzun süre öğrenilemeyen İphone X, İphone 1 üzerinden 10 yıl geçmesi şerefine üstün seviye özelliklerine sahip olarak üretilmiştir. İphone x ürün inceleme konusunda büyük merakla bekleyen tüketicilerin bu merakları giderilmiştir. İphone kullanıcılarını mest eden özellikleri ile sergilenen iphone x cihazının bütün özellikleri aşağıda anlatılmıştır.

IPhone X Ürün Özellikleri

Kapasitesi:

-64 GB – 256 GB

Boyut – Ağırlık:

-Yüksekliği: 143,6 mm ve 5,65 inç
-Genişliği: 70,9 mm ve 2.79 inç
-Ağırlığı: 174 gram ve 6,14 ons
-Derinliği: 7,7 mm ve 0.30 inç.

Ekran Özellikleri

İphone 10, 5,8 inç büyüklüğünde bir ekran ile karşınıza çıkmaktadır. Bunun yanında 2436 x 1125 piksel olan çözünürlüğü ile 458 PPI’lık bir AMOLED ekrana sahiptir. Kullanıcılarına eşsiz bir görüntü deneyimi sunacak olan İphone X, bugüne kadar üretilmiş olan İphone model telefonlar içinde en iyi ekrana sahip olan modeldir.

Dâhili Hafıza

64 GB ve 256 GB dâhili hafıza birimi ile üretilmiş olan İphone X, kullanıcılarına çok geniş bir kullanım alanı sunacaktır.

Renkler

İki farklı renk seçeneği ile sunulacak olan İphone X, uzay grisi ve gümüş renkleri ile kullanıcılarını etkilemeyi planlamaktadır.

İşlemci

10. kuruluş yılına özel olarak çıkarılan İphone X, 6 çekirdekli olan A11 biyonik işlemciye sahiptir. Yüz tanıma işlemi ile çok özel bir donanıma sahiptir.

Ram

3 GB RAM sunan İphone X, başarılı bir şekilde tasarlanan yazılımı ile bütün işlemlerin 3 GB’lık RAM’e sığdırılmasını sağlayacaktır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
"); e.preventDefault(); // avoid to execute the actual submit of the form. $.ajax({ type: "POST", url: "https://sosyalicerik.net/wp-comments-post.php", data: form, // serializes the form's elements. success: function(data) { Swal.fire("Başarılı","Yorumunuz gönderilmiştir. Paylaşımınız için teşekkür ederiz.","success"); } }); } });
Bültene Kaydol Anında Haberdar Ol !