Avea Kim Aramış Nasıl Öğrenirim - Sosyal İçerik Platformu
Freebitco.in 10000 Roll Script Komut Dosyası

Sıradaki içerik:

Freebitco.in 10000 Roll Script Komut Dosyası

e
sv

Avea Kim Aramış Nasıl Öğrenirim

84 okunma — 05 Haziran 2019 02:56

Avea Kim Aramış Nasıl Öğrenirim

Avea Kim Aramış Nasıl Öğrenirim;Gelişmekte olan iletişim çağında birçok yeniliklerle buluşmaktayız. Hayatımıza kolaylık ve değer katan bu yenilikler gün geçtikçe artmakta ve sahip olduğumuz bütün varlıklara ve donanımlara yansımaktadır.

Cep telefonları, tabletler, televizyonlar, bilgisayarlar ve hatta beyaz eşyalara kadar bu yenilikler ve güncellemeler görülmektedir. GSM operatörleri tarafından dünyanın neresinde olursanız olun hat sinyalleri üzerinden konumunuz tespit edilebilmektedir.

Avea Kim Aramış Nasıl Öğrenirim;Her insan telefonun icadı ile mobil gelişmelere ayak uydurmuş ve taşınabilir mobil sistemleri geçmiştir. Artık cep telefonları adından da anlaşıldığı gibi ceplerde ve çantalarda taşınabilmektedir. Gün içerisinde insanlar birbirleri ile defalarca konuşmaktadır. İletişim kurmaktadır. Bu konuşmalar çoğu kez cep telefonları ile sağlanmaktadır. İşgücü yoğunluğu nedeni ile insanlar bazen müsait olamamaktadırlar.

Avea Kim Aramış

O nedenle ulaşılamayan veya cep telefonu kapalı olan insanların meraklarını dindirmek ve kimlerin aradığını öğrenebilmeleri için GSM operatörleri tarafından servisler sunulmaktadır. Kim aramış servisi; cep telefonunuz kapalı durumda iken hangi tarih ve zamanda, kaç kez ve kimler tarafından arandığınızı cep telefonunuzu açtığınız anda kısa mesaj ile (SMS) bilgilendiren servisidir. Bu servislere Arayan Kim, Kim Aramış, Arayan Bil, Arayan Servisi gibi isimler konulabilmektedir. Hepimizin hayatına giren cep telefonları artık bu servisleri işletebilmekte ve bilgilendirme konusunda daha aktif hizmet edebilmektedirler. Nasıl olduğuna gelince veya nasıl yapıldığına gelince GSM operatörleri servislerine göre aşağıda anlatılmaktadır.

Ülkemizde GSM operatörlüğü hizmeti sunan üç (3) adet şirket/firma bulunmaktadır. Bunlar;
Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş,
Vodafone Group A.Ş.
Türk Telekom A.Ş. olarak sıralanabilir.

Peki, bu servis uygulaması nasıl yapılır?

Türk Telekom A.Ş. (KİM ARAMIŞ SERVİSİ)

1. Daha önceki yıllarda AVEA olarak bilinen GSM operatörü son yılarda Türk Telekom Mobil bünyesinde revizyona uğrayarak daha etkin ve daha geniş servis ağı ile hizmet edebilmektedir. Türk Telekom’un fiber hizmetleri de ülke bünyesinde en aktif olarak kullanılmakta ve daha hızlı bir internet sağlayıcı hizmeti sunmaktadır. Türk Telekom Mobil GSM operatör hatlarına sahip kişiler Arayan Kim veya Kim Aramış servislerinden şu şekilde faydalanabilir. İnternet üzerinden https://bireysel.turktelekom.com.tr/ adresine giriş sağlayarak bu GSM operatörleri için nasıl servisi aktif hale getire bilinir, ne kadar ücret ödenebilir, nasıl servis iptal edilebilir ve bilgilendirme nasıl alınabilir diğer bütün işlemler yapılabilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli