Sosyal İçerik Platformu Herkes İçerik Sağlayıcıdır - Sosyal İçerik Platformu
WordPress URL(site adresi) Değişikliğini Düzeltme

Sıradaki içerik:

WordPress URL(site adresi) Değişikliğini Düzeltme

e
sv

Sosyal İçerik Platformu Herkes İçerik Sağlayıcıdır

57 okunma — 21 Kasım 2017 04:21

Sosyal İçerik Platformu Herkes İçerik Sağlayıcıdır

Sosyal İçerik Platformu Herkes İçerik Sağlayıcıdır. Site üyelik sistemi aktifleştirildi.Siteye üye olmuş kullanıcılar şifresini bilmiyorlarsa şifremi unuttum butonuna tıklayıp yeni şifre alabilir.Gmail ile üye olan kullanıcılar yeni şifre talep ettiklerin de gmail hesapların da spam klasörüne baksınlar.

Kullanıcı etkileşimini arttırmak, hem de daha zengin sayfalar yaratmak için site admin arayüzünü kullanarak sınırlı yetkiyle içerik paylaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Hikayenizi bizimle paylaşmak istiyorsanız, buraya yazıp bizimle paylaşabilirsiniz.

sosyalicerik.net Türkiye’nin İlk ve Tek Sosyal İçerik Platformu

sosyalicerik.net 15 Mart 2017’de Türkiye’nin ilk içerik tabanlı sosyal ağı olarak yayın hayatına başladı. Yeni Medya Düzeni’ni yeni çağın sosyal ağ dinamiklerini göz önünde bulundurarak formülize eden sosyalicerik.net’de kullanıcılar tüm internetin en popüler haber, fotoğraf, galeri ve videolarına tek bir noktadan ulaşıp eğlenceli testler çözerken aynı zamanda sosyalicerik.net’in içeriğine de katkıda bulunabiliyor.

Siz de sosyalicerik.net’te profil oluşturup, en beğendiğiniz içerikleri sosyalicerik.net’e ekleyebilirsiniz. sosyalicerik.net’teki içerikleri favorilerinize ekleyip, yorumlayabilir, diğer kullanıcıları takip ederek onların eklediği içeriklere rahatlıkla ulaşabilirsiniz, sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli