SHİBA INU - Sosyal İçerik Platformu
Erken Doğum Belirtileri

Sıradaki içerik:

Erken Doğum Belirtileri

e
sv

SHİBA INU

104 okunma — 02 Mayıs 2022 06:40

SHİBA INU, DOGECOİN VE EVERGROW COİN, BU 2022’Yİ İZLEMEK İÇİN EN İYİ KRİPTO PARALARDIR.Hem Shiba Inu hem de Dogecoin, geçen yıl muazzam bir büyüme gösteren ünlü meme paraları. Her biri milyoner bastı ve kriptonun ilk 20’sinde sağlam bir şekilde yerleşti.

Şimdi EverGrow Coin , önümüzdeki birkaç ay içinde fiyat kırılması için güçlü bir potansiyele sahip yeni bir altcoin olarak pakete katılıyor.

EverGrow Coin büyük bir Nisan hacmi görüyor – ve daha yeni başlıyor
EverGrow Coin, DigiFinex borsasında listelendikten sonra Nisan ayında %61’e varan fiyat artışları gördü .

Platform, kripto yatırımcılarının EverGrow Coin’i satın almasını kolaylaştırdı ve lansmanından sonraki günlerde onu en hızlı büyüyen kriptolardan biri haline getirdi.

EverGrow Coin, NFT’ler için LunaSky pazarını duyurduktan sonra benzer bir fiyat artışı görüldü . Platform, daha ucuz ve daha hızlı Binance Akıllı Zincir ağını kullanıyor ve kritik bir şekilde kripto kredisi karşılığında NFT teminatına izin verecek.

EverGrow Coin , geçen yıl başlatılan diğer kriptoların pazarlama kampanyasına ve manşetlerine sahip olmayabilirdi. Ancak tartışmasız en iyi yol haritalarından birine sahip ve stratejisi en iyi yatırım profesyonelleri tarafından denetleniyor.

İzlenmesi gereken en önemli olaylardan biri, EverGrow Coin’in The Abstract metaverse’e girmesidir. The Abstract, VR arcade’sini bulut üzerinden yayınlayarak evde yüksek kaliteli VR oyunları sunan ilk metaverse’dir.

EverGrow Coin, oyna-kazan ekosisteminin yerel kriptosu olacak ve 2022’nin sonuna kadar büyük ilgi görmesi muhtemel.

Twitter’ın devralınmasından sonra Dogecoin patlaması


Elon Musk’ın Dogecoin için güçlü desteği göz önüne alındığında, Twitter’ın Musk’ın 44 milyar dolarlık devralma teklifini kabul ettiği haberini takiben tokenin fiyatının %30’un üzerine çıkması şaşırtıcı değil.

Dogecoin, o zamandan beri 0.1335 dolarlık bir fiyata geri dönmek için bir düzeltme gördü. Bu, hala tüm zamanların fiyatı olan 0,7376 $’dan bir yol, ancak Elon Musk yakında Twitter’ı özel hale getirirse, Dogecoin’in yeni fiyat rallileri görmesi çok muhtemel.

Twitter kabul haberlerinin açıklanmasından birkaç saat sonra meme-coin 14. sıradan 11. sıraya sıçradı. Dogecoin ile ilgili başka herhangi bir manşet, muhtemelen bu 2022’de daha fazla fiyat kırılması görecek.

Shiba Inu madeni para yakma vites değiştiriyor

Shiba Inu’ya olan ilgi, ShibaSwap yanık portalının lansmanından sonra Nisan ayında yeni zirveler gördü. Mevcut Shiba Inu fiyatlarında 40.000 doların üzerinde, piyasaya sürüldüğü bir haftadan kısa bir süre içinde 18 milyardan fazla SHIB jetonu yakıldı.

Shiba Inu fiyatı şu anda 0.00002195 $ – bu, Shiba Inu’nun geçen yıl Kasım ayındaki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.000088 $’dan %70’in üzerinde. Bununla birlikte, Shiba Inu yatırımcıları görünüşte hiçbir yere gitmiyor ve bir dizi yeni proje ile fiyatlarını artırmak ve arzı azaltmak için Shiba Inu’yu yakmaya çalışıyor, madalyonun 2022’de başarılı olması muhtemel.

sosyalicerik.net: Makalede yayınlanan bilgiler yalnızca eğitim amaçlıdır. Bunu kullanarak, bilgilerin herhangi bir yatırım veya finansal tavsiye teşkil etmediğini kabul etmektesiniz. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi araştırmanızı yapın ve finansal danışmanlara ulaşın.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli