3900 doların altına düşen bitcoin'de kritik seviye - Sosyal İçerik Platformu
GMAİL HESABI NASIL OLUŞTURULUR

Sıradaki içerik:

GMAİL HESABI NASIL OLUŞTURULUR

e
sv

3900 doların altına düşen bitcoin’de kritik seviye

76 okunma — 26 Mart 2019 21:51

3900 doların altına düşen bitcoin’de kritik seviye

3900 doların altına düşen bitcoin’de kritik seviye.3900’ün altına sarkan Bitcoin’de sıradaki hamle nereye? İşte ihtimaller
Geçtiğimiz hafta bir kere daha 4000 doların üzerine çıkan fakat burada tutunamayan Bitcoin, 3900’ün de altına geriledi. Bir numaralı kripto paranın bir sonraki hamlesi ne yöne olabilir? İşte ihtimaller.

En büyük kripto para Bitcoin, Bitstamp üzerinde 3900 dolardan işlem görüyor. Haftalardır defalarca 4000 doların üzerine çıkan fakat tüm denemelerinde burada tutunamayan Bitcoin’de sıradaki hareket hangi yöne olabilir?

Bitcoin’in teknik görünümünü değerlendiren CoinDesk analisti Omkar Godbole, kripto paranın dün itibari ile 3920 doların altına düşmesi sonrası kısa vadeli boğadan ayıya eğilim değişiminin onaylandığını, bir veya iki gün içinde şu anda 3883 dolarda bulunan 30 günlük hareketli averaj desteğinin kırılabileceğini söylemiş oldu.

Analist, 30 günlük hareketli ortalamanın altında bir kırılma yaşanması halinde 3775 ve 3658 dolar seviyelerinde sıralanan önemli destek seviyelerine düşüş mümkünlığının güçleneceğini ifade etti.

Godbole, 30 günlük hareketli averajdan gelen güçlü bir sıçramanın düşüş eğilimini zayıflatacağını belirtti. Bununla beraber Godbole, boğa görünümünün tekrar canlanması için 4055 doların üzerinde bir günlük kapanışın gerekli olduğunu kaydetti.

 

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir, habere konu şahısların kendi görüşleridir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. sosyalicerik.net ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli