Bitcoin 2019’dan Önce 100 Bin Dolar Olabilir Mi?Uzmanlar Buna İnanıyor - Sosyal İçerik Platformu
Fidelity Investments: Bitcoin ve kripto para için 2019 büyük bir yıl olacak!

Sıradaki içerik:

Fidelity Investments: Bitcoin ve kripto para için 2019 büyük bir yıl olacak!

e
sv

Bitcoin 2019’dan Önce 100 Bin Dolar Olabilir Mi?Uzmanlar Buna İnanıyor

83 okunma — 04 Kasım 2018 12:32

Gelecek yıllarda Bitcoin’e ne olacak? 2019 senesinden önce 100 bin dolara ulaşacak mı? Bazı uzmanlar bunun mümkün olduğunu düşünüyor.Bitcoin, piyasadaki en ünlü ve önemli sanal para birimi ve çoğumuz biliyoruz ki son yıllarda inanılmaz bir dalgalanma yaşadı.

Peki gelecek yıllarda Bitcoin‘e ne olacak? 2019 senesinden önce 100 bin dolara ulaşacak mı? Bazı uzmanlar bunun mümkün bulunduğunu düşünüyor.

İşte Bitcoin için bazı fiyat tahminleri:

John McAfee

Kripto alanındaki en önemli figürlerden önde gelen John McAfee, Bitcoin’in değerinin hak ettiğinin altında olduğuna ve önümüzdeki yıllar içinde tam 1 milyon dolara ulaşabileceğine inanan insanoğlu içinde içeriyor.

Jeet Signh

Bir başka önemli analist ve portföy yöneticisi Jeet Signh, Bitcoin’in 2018 yılı sonunda 50 bin dolar yöreına kolayca erişebileceğinden ve piyasa olgunlaşınca Bitcoin’in volatilitesinin düşeceğinden fazlaca kesin.

Signh Bloomberg ile yaptığı bir röportajda, “Apple ve Micosoft’a bakmış olduğunuzda, halka açıldıkları süre piyasaları olgunlaşmadığı için oldukça çok volatiliteye sahiplerdi. Şu anda kripto para kabul edebilecek çok fazla satıcı yok. Ancak karaborsa için aynı şey geçerli değil.” ifadelerini kullandı.

Cameron Winklevoss

Ünlü Winklevoss ikizlerinden Cameron Winklevoss, Bitcoin’in piyasa değerinin kolayca 4 ile 8 trilyon dolar içinde olabileceğini söyledi.

Dahası kripto uzmanı ve Gemini borsasının sahibi Winklevoss, birkaç hafta önce Bitcoin’in 30 ile 40 kat artabileceğini söylemiş oldu.

Winklevoss, “Bugün 100 milyar dolarlık bir piyasaya bakıyorsunuz, geçen hafta 200’den fazla olmuş olabilir. Kısaca aslına bakarsak bu bir satın alma fırsatı. Bugün altın piyasasına baktığınızda 7 trilyon dolarlık bir pazar olduğunu görüyorsunuz, bununla kıyasladığımızda 30 ile 40 kat arasında potansiyele sahip olduğunu düşünüyoruz. Ve böylece bir çok insan bunu görmeye başlıyor. Bu yüzden, son birkaç haftada fiyat hareketlerinden bağımsız olarak, hala hak ettiğini göremeyen bir varlık olduğu görüşündeyiz.” açıklamalarında bulunmuştu.

Bitcoin’in gelecekte tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşması için açıkça olasılıklar mevcut. Tabii ki, daha o seviyeler çıkmadan önce çok süre var.

Kay Van-Petersen

Göz ardı edilmemesi ihtiyaç duyulan bir başka görüş de, Bloomberg’e röportaj veren Kay Van-Petersen’a ilişkin. Petersen, Bitcoin‘in 2018 seneninın Aralık ayına kadar 100 bin dolara ulaşabileceğini söylemiş oldu.

Ek olarak, bu yıl Lightning Network’ün hayata geçmesinin beklendiğini belirtmekte yarar var. Bu hayata geçtiğinde Bitcoin’in işlem ücretlerinin sıfıra inmesi ve anlık işlemlerin mümkün olması umut ediliyor. Bu nedenle bu olay Bitcoin tarihindeki en önemli anlardan biri olabilir. Eğer Lightning Network, Bitcoin’in ölçeklenebilirlik problemi için iyi bir çözüm bulunduğunu kanıtlarsa, Bitcoin’in fiyatının olağanüstü arttığını görebiliriz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
"); e.preventDefault(); // avoid to execute the actual submit of the form. $.ajax({ type: "POST", url: "https://sosyalicerik.net/wp-comments-post.php", data: form, // serializes the form's elements. success: function(data) { Swal.fire("Başarılı","Yorumunuz gönderilmiştir. Paylaşımınız için teşekkür ederiz.","success"); } }); } });
TREND İÇERİKLER
partiko nedir
partiko nedir
Mart 27, 2019
SHİBA INU
SHİBA INU
Mayıs 2, 2022
Bültene Kaydol Anında Haberdar Ol !