Tahrik Edici Noktalar - Sosyal İçerik Platformu
MAİDE’NİN ALTIN GÜNÜ

Sıradaki içerik:

MAİDE’NİN ALTIN GÜNÜ

e
sv

Tahrik Edici Noktalar

77 okunma — 10 Aralık 2017 14:14

Tahrik Edici Noktalar

Tahrik Edici Noktalar Kadın ve erkeklerde tahrik eden bölümler farklılar gösterdiği gibi, hem cinsler içinde farklılıklar gösterebilir. Bir kişinin zevk aldığı bir noktadan, diğer kişi zevk almayabilir. Ama yine de bir genelleme yapılabilir. Öncelikle erkeklere ipuçları ile başlamak zevk almanın düzeyini artırmakta etkili olacaktır.

Kadınları Tahrik Edici Noktalar

Kadın olarak gerçekten zevk almak istiyorsanız, partnerinizle konuşmaktan çekinmemelisiniz. Gerek kelimelerle, gerekse ellerinizle partnerinizi zevk aldığınız bölgelerinize yönlendirebilirsiniz. Seks ya da sevişme esnasında çekimser kalmak, utanmak alınacak mutluluğun azalmasına neden olacaktır. Bu sadece sizin değil partnerinizin de aldığı zevkte azalmaya neden olacaktır.

Küçük ipuçları vererek, kadınınızın tahrik edici noktalarını keşfetmenize yardımcı olmak isteriz.

– Beyin, şehvetli bakışlar ve güzel, etkileyici ve tatlı sözlerle sekse davet ederek beyni uyarmamız ilk başlangıçtır.

– Saçlar, kadınlar saçlarının okşanıp, koklanmasından çok hoşlanırlar. Hatta koklarken hissedilen nefesler kadınınızın baştan çıkmasına yardımcı olacaktır.

– Boyun, kadınların en tahrik olduğu bölgelerden biridir. Küçük öpücükler ve dilin kullanılması hazın artmasında etkili olacaktır. Ama burada zamanlama ve yapılan davranışlar çok önemlidir. Hemen sevişmeye başlar başlamaz hissedilen ıslaklık ve emicilik duygusu kadını rahatsız edebilir.

-Sırt, güzel bir sırt mesajı, öpücükler eşliğinde kadınınızın tahrik olmasında etkili olacaktır.

-Göğüs uçları, sadece sevişme değil orgazm sırasında da çok etkili olan ve doğru hamlelerle kadınınızı zevkten uçuracak önemli bir bölümdür. Öpücükler, küçük küçük emmeler kadının alacağı hazzı artırır.

-Dudak, olmazsa olmaz öpücüklerle girişin yapıldığı, şehvetin artırılabileceği bölümdür. Tabi ki öpüşmeyi biliyorsanız…

Genital bölge, kadınların bazıları ” U noktası ” denilen bölümden zevk alırken bazıları ” G noktası ” denilen bölüme dokunuşlardan haz alarak zevkin doruklarına ulaşabilir. Dokunuşlar önemlidir.

Erkekleri Tahrik Edici Noktalar

Kadınlar gibi erkeklerinde tahrik olmasındaki en önemli bölüm tabi ki beyindir. Şık kıyafetler eşliğinde erkeğinizi özel hissettirecek bakışlar ve bakışlara eşlik eden arzulayıcı sözler ve ifadeler beyninin uyarılmasında etkili olacaktır.

-Avuç içi, bakışmalar esnasında avuç içine yapılan hareketler erkeğinizin hareketlenmesinde de oldukça etkili olacaktır.

-Boyun ve ayak bilekleri, ince deri ile kaplı olduğu için öpücükler ve dilinizi hissetmesi ateşli bir sevişmenin güzel bir başlangıcı olabilir.

– Kasıklar ve karın bölgesi, özellikle dil darbeleri ile birlikte kondurulan öpücükler alınan zevkin artmasında etkili olacaktır.

-Göğüs uçları, aynı kadınlar gibi erkeklerin en Erojen bölgeleridir.

-Kulak memesi, boyuna kondurulan öpücüklerin devamı olarak kulak memelerinin emilmesi erkeğinizi çıldırtacaktır.

-Penis ve yumurtalıklar, penis başına dokunulması, ellerin hissedilmesi sizin de ne kadar istekli olduğunuz mesajını erkeğinize vererek, haz miktarını artıracaktır.

Verilen ipuçları umarım işinize yarayarak karşılıklı haz ve zevkin dorukta yaşandığı bir ilişki yaşamanıza yardımcı olur. Tahrik edici noktalar ile ilgili gerekli bilgilere ulaşmış olursunuz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
"); e.preventDefault(); // avoid to execute the actual submit of the form. $.ajax({ type: "POST", url: "https://sosyalicerik.net/wp-comments-post.php", data: form, // serializes the form's elements. success: function(data) { Swal.fire("Başarılı","Yorumunuz gönderilmiştir. Paylaşımınız için teşekkür ederiz.","success"); } }); } });
Bültene Kaydol Anında Haberdar Ol !