Passolig Nasıl Kredi Kartı Olur - Sosyal İçerik Platformu
Bebek Ne Zaman Oturtulmalı

Sıradaki içerik:

Bebek Ne Zaman Oturtulmalı

e
sv

Passolig Nasıl Kredi Kartı Olur

111 okunma — 16 Haziran 2019 22:35

Passolig Nasıl Kredi Kartı Olur

Passolig Nasıl Kredi Kartı Olur; taraftarların online olarak maç bileti almalarını kolaylaştıran, aynı zamanda banka kartı olarakta kullanılabilen bir karttır. Passolig kart uygulaması ile birlikte taraftarlar bilet alırken sıra bekleme çilesinden kurtulmuştur.

Online olarak satın alınan biletler bu karta yüklenmekte ve bu kart ile birlikte stadyuma giriş sağlanırken, giriş yapan kişinin fotoğrafı gişelerde görünmektedir. Bu sayede güvenlik görevlilerinin ve polislerin de işi kolaylaşmış, başkasının yerine maça girmek zorlaşmıştır.

Ayrıca bu kart sayesinde suç işleme oranları da en aza indirilmiş ve kurallara uymayan kişilerin tespiti de daha kolay bir hal almıştır.

Passolig Kartın Kullanım Alanları

Futbol, sadece Türkiye’de değil dünya çapında bir spor dalı olmanın ötesine geçmiştir. Tüm dünyada finans ve ekonomi sektörleriyle işbirliği içersinde çalışmakta ve ülkelerin ekonomilerine katkı sağlamaktadır. Passolig kart Alternatif Bank işbirliği ile 2014 yılında uygulamaya konulmuştur. Satın alınan biletlerin veya kombinelerin bu karta yüklenmesinin haricinde, aynı zamanda Passolig kart bir banka kartı olarakta kullanılabilmektedir.

Passolig Kartın Banka Kartı Olarak Kullanılması

Banka kartı kavramına kredi kartı ile birlikte bankamatik kartı da dahildir. Passolig karta www.passolig.com.tr adresinden online olarak başvurabilirsiniz. Başvuru işlemleriniz sırasında kartınızı kredi kartı, bankamatik kartı veya cüzdan olarak seçebilirsiniz.

Üç çeşit Passolig kart uygulaması bulunmaktadır. Üçüne de aynı zamanda satın aldığınız biletler veya kombineler yüklenmektedir. Passolig kart stadyumlara hızlı ve güvenli giriş sağlamaktadır. Eğer kartınızı kredi kartı olarak talep ettiyseniz, kartınız size kredi kartı olarak ulaşacaktır.

Maç bileti veya kombine satın alırken, satın aldığınız biletlerin veya kombinenin bedeli kredi kartınızdan tahsil edilebilir. Passolig kartınızı bankamatik kartı olarak kullanıyorsanız, satın aldıklarınızın bedeli hesabınızdaki bakiyeden düşülebilir.

veya satın alacağınız miktarın bedelini bankamatik kartınıza yükleyerek bilet ya da kombine satın alabilirsiniz. Passolig cüzdan ise yüklediğiniz kadar parayı kullanabilmenizi sağlayan bir uygulamadır.

Passolig Kartı Kredi Kartı Olarak Kullanmak

Passolig kartınızı kredi kartı olarak kullanabilmek için, Passolig karta başvuru esnasında kredi kartı seçeneğini tercih etmeniz gerekmektedir. Banka tarafından kredi puanınız ve siciliniz kredi kartı başvurusu için uygun bulunursa, Passolig kredi kartınız en geç 15 gün içerisinde adresinize teslim edilecektir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
"); e.preventDefault(); // avoid to execute the actual submit of the form. $.ajax({ type: "POST", url: "https://sosyalicerik.net/wp-comments-post.php", data: form, // serializes the form's elements. success: function(data) { Swal.fire("Başarılı","Yorumunuz gönderilmiştir. Paylaşımınız için teşekkür ederiz.","success"); } }); } });
Bültene Kaydol Anında Haberdar Ol !