Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar
Teknolojiye En Uygun Çözüm Önerileri

Sıradaki içerik:

Teknolojiye En Uygun Çözüm Önerileri

e
sv

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

87 okunma — 15 Kasım 2017 23:45

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar Günümüzde hayat koşulları gayet zor ve sürekli zorlaşmaya devam ediyor. Haliyle geçinebilmekte çok zor. Bu yüzden birçok insan onlarca yerden borç alarak hayatını idame ettirmeye çalışmakta.

Borç Kapatma Kredi İle Borçlarınızı Tek Bankada Birleştirebilirsiniz;

Bu zamanda borç vermekte almakta sıkıntılı bir durum olarak karşımıza çıkmakta. İşte bu zamanlarda insanların yardımına bankalar koşmakta. İnsanlar bankalardan kredi çekmekte. O da yetmeyince birden fazla banka kredisine başvurmaktalar. Haliyle birçok bankaya kredi borcu birikmekte.

Bankalara olan borçlarınızı kapatmak ve tek bankada birleştirmek artık mümkün. Borcunuzu her geçen zaman daha da çoğaltmadan, icra davalarıyla uğraşmadan bir an önce ödeyebilirsiniz. Eğer icralık olmadıysanız, kredi notunuz da yüksek ise yeni bir kredi kullanacak seviyede iseniz borç kapatma kredisi veren bankalar sayesinde borçlarınızı bitirebilirsiniz.

Kimler Borç Kapatma Kredisi Alabilir?

Borç kapatma kredisi birden çok bankaya borcu bulunan kişilerin, tek bankaya daha az faiz ile ödeme yapmasına olanak sağlayan bir finans ürünüdür. Borç kapatma kredisi almak isteyen kişilerin, bankacılık ürünlerini kullanmış olmaları lazım. Bankalara borcu olmayan kişiler bu krediden yararlanamazlar. Şartları taşıyan banka müşterileri düzenli gelirleri doğrultusunda ve kredi puanları ile borç kredisine başvurabiliyorlar.

Borç Kapatma Kredisine Nasıl Başvurulabilir?

Daha önceden müşterisi olduğunuz bankayla çalışmak sizin için doğru bir adım olacaktır. Yani borcunuzun bulunduğu banka ile borçları yapılandıracağınız banka aynı banka olması bir avantajdır.

Borç Kapatma Kredisini Hangi Bankalar Verir?

Birçok banka borç kapatma kredisi vermekte bunlardan bazıları; Ziraat Bankası, ING Bank, Akbank, Denizbank, QNB Finansbank, Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası, Vakıfbank, Türkiye Ekonomi Bankası ve Şekerbank.

Bu bankalara başvururken kredi notunuz ve ne kadar borcunuzun olduğu da önemlidir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
"); e.preventDefault(); // avoid to execute the actual submit of the form. $.ajax({ type: "POST", url: "https://sosyalicerik.net/wp-comments-post.php", data: form, // serializes the form's elements. success: function(data) { Swal.fire("Başarılı","Yorumunuz gönderilmiştir. Paylaşımınız için teşekkür ederiz.","success"); } }); } });
Bültene Kaydol Anında Haberdar Ol !