GMAİL HESABI NASIL OLUŞTURULUR - Sosyal İçerik Platformu
Karizma Sonradan Kazanılabilir Mi?

Sıradaki içerik:

Karizma Sonradan Kazanılabilir Mi?

e
sv

GMAİL HESABI NASIL OLUŞTURULUR

104 okunma — 25 Mart 2019 00:49

GMAİL HESABI NASIL OLUŞTURULUR

Gmail hesabı nasıl oluşturulur? Google’de gmail’e giriş yaparak hesap bilgilerimizi düzenleye biliriz. Google’nin kullanıcılarına ücretsiz sunduğu gmail hesab ayarlarını yapmak çok basittir.

Google email servisini ücretsiz ve basit anlaşılır bir şekilde kullanıcılarına sunuyor.Bireysel e-posta’larınızı gönderip alma gibi hizmet veren, Google aynı zamanda Google tarafından sunulan bir çok hizmeti free olarak hizmet vermektedir. Gmail hesabı nasıl açılır.

GMAİL KAYIT

Gmail hesabı nasıl açılır

Dünyadaki kişilerin en çok ziyaret ettiği email sistemi olan gmail mobil cihazlar da kullanabiliriz. Mobil cihazlarımız, tablet ve bilgisayarlarımızdan kullanma olanağı sağlayan Google ile e-posta gönderebilir.

Gmail hesabı nasıl oluşturulur Ücretsiz bir şekilde Gmail Kaydol ve Giriş yap seçenekleriyle oturum açma işlemi yaparız. Gmail hesabı açmak için buraya tıklayınız.Kayıt sayfası karşınızda olacak.Alttaki resimde mavi ile çizilmiş formu doldurunuz.

Formda doldurulması zorunlu alanları ;
• sim soyad
• Kullanmak istediğiniz kullanıcı adınızı yazıyoruz (@gmail.com) otomatik olarak eklenecektir.
• Şifreniz en az sekiz karakter olmalıdır
• Doğum günü tarihi
• Cinsiyetinizi
• Mobil cep telefonu numaranız
• Konum ülkenizi seçiyoruz

“Google Hizmet Şartları’nı ve Gizlilik politikası’nı kabul ediyorum”seçeneğini işaretliyoruz. Formu bu şekilde doldurup mavi kutu ile gösterdiğim butona tıklayınız.
Google bizi “Hoş Geldiniz!”yazısıyla bizi karşılıyor.

Gmail hesabı nasıl oluşturulur.

YOUTUBE KANAL AÇMA

İkinci adım YouTube sayfasına giderek sağ üstteki bölümden oturum açmak olacaktır.Oturum açtıktan sonra bizden kanal ismi istiyecektir. Kanal ismini iyi düşünmemiz gerekiyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
"); e.preventDefault(); // avoid to execute the actual submit of the form. $.ajax({ type: "POST", url: "https://sosyalicerik.net/wp-comments-post.php", data: form, // serializes the form's elements. success: function(data) { Swal.fire("Başarılı","Yorumunuz gönderilmiştir. Paylaşımınız için teşekkür ederiz.","success"); } }); } });
Bültene Kaydol Anında Haberdar Ol !