En Çok Beğenilen Hollywood Filmleri - Sosyal İçerik Platformu
Seo Eğitimi Almak Gerekir Mi?

Sıradaki içerik:

Seo Eğitimi Almak Gerekir Mi?

e
sv

En Çok Beğenilen Hollywood Filmleri

67 okunma — 21 Aralık 2017 23:38

En Çok Beğenilen Hollywood Filmleri

En Çok Beğenilen Hollywood Filmleri Hollywood filmlerinden bazıları gerçekten dünyaca büyük ilgi görmüş ve izlenme rekorları kırmışlardır. Bir sürü Hollywood filmi çekilmiştir. Ancak hepsi başarıya ulaşamamış ve ilgi görmemiştir. İşte son 10 yılda izlenme rekoru kırmış Hollywood filmleri.

Avatar

Büyük ilgi görmüş dünyaca ünlü Avatar filmi 2009 yapımı bir Fantastik-Bilim Kurgu filmidir. IMDb puanı 7,8 olan bu filmin yönetmenliği James Cameron tarafından başarıyla gerçekleştirilmiştir.

Batman ve Superman; Adaletin Şafağı

2016’da çekilmiş olan bu film “DC Comics” takipçileri için büyük bir ilgi kaynağı olmuştur. IMDb puanı 6,6 olup Zack Snyder tarafından yönetmenliği yapılmıştır.

Sonsuzluk Teorisi

Drama türü film izleyicilerinin beğendiği bu film oldukça ilgi görmüş ve yaklaşık 12 milyon Dolar’a yakın gişe hasılatı almıştır. 2015’te çekilmiş ve Matthew Brown tarafından yönetmenliği yapılmıştır.

Deadpool

Marvel severlerin uzun süredir beklediği bir film olan Deadpool düşük bütçesine rağmen harika bir başarı elde etmiştir. 2016 yılında vizyona girmiştir ve Tim Miller tarafından yönetmenliği yapılmıştır. IMDb puanı 8’dir.

Umut Işığım

Drama-Romantik kategori severleri oldukça memnun etmiştir. 2012 yılında gösterime girmiş ve 7,8 IMDb puanını hakkı ile almıştır. David Owen Russel tarafından başarıyla yönetmenliği yapılmıştır.

Karayip Korsanları; Gizemli Denizlerde

Karayip Korsanları serisini takip edenler için büyük başarı elde etmiş bu film, ünlü oyuncu Jhonny Depp tarafından başrol oyunculuğu yapılıp, Rob Marshall tarafından da yönetmenliği yapılmıştır. IMDb puanı 8’dir.

Oyuncak Hikayesi 3

2010’da yayınlanmış bu animasyon filmi çocuklar ve gençler tarafından oldukça beğenilmiştir. Yönetmenliğini Lee Unkrich yapmış ve En İyi Animasyon Filmi Oscar’ı ödülünü kazanmıştır.

Philomena

Drama filmi severler tarafından büyük ilgi görmüş olan bu film, 7,6 IMDb puanı almış ve yönetmenliği Stephen Frears tarafından yapılmıştır. En İyi Film Oscar’ı ödülüne aday gösterilmiştir.

Anthropoid

2016 yılında gösterime girmiş ve 7,2 IMDb puanı almıştır. Yönetmenliği Sean Ellis tarafından yapılmıştır.

Harry Potter Ve Ölüm Yadigarları

7,8 IMDb puanı almıştır. Yönetmenliği David Yates tarafından yapılmış bu ünlü filmin kitabı, ünlü yazar J.K Rowling tarafından yazılmıştır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli