Dünyanın En İyi 20 Futbol Takımı - Sosyal İçerik Platformu
Türkiye’de Yenebilecek 15 Güzel Et Yemeği

Sıradaki içerik:

Türkiye’de Yenebilecek 15 Güzel Et Yemeği

e
sv

Dünyanın En İyi 20 Futbol Takımı

63 okunma — 23 Kasım 2017 01:29

Dünyanın En İyi 20 Futbol Takımı

Dünyanın En İyi 20 Futbol Takımı Avrupa’nın büyük liglerinde mücadele eden kulüpler var. Bu kulüplerin kendi liglerinde oynadıkları spor müsabakaları büyük kitleler tarafından izleniyor. Bu kulüpler kendi liglerinde sıralamaya girdikleri gibi dünya sıralamasına da giriyorlar. İşte Dünyanın En iyi 20 Futbol Takımı.

1.Bayer Münih

Birinci sırada son dünya kupası şampiyonunun olduğu Almanya’dan bir takım. Kendi liginde Dortmund gibi büyük takımların önüne geçip 1.liği sırtladığı gibi dünya sıralamasında da liderliğe yükseliyor.

2.Barcelona

İspanya La Liga gibi dev bir ligde her yıl şampiyonluğa oynayan takım Barcelona Dünya sıralamasında da liderliğe oynuyor. Fakat şu an için ikinci sırada kendini buluyor.

3.Real Madrid

Üçüncü sırada yine bir İspanya La Liga liginden bir dev Real Madrid. Aynı Barcelona gibi kendi liginde her yıl liderliği oynayan Real Madrid Dünya sıralamasında 3. sırada yer alıyor.

4.Manchester United

Dördüncü sırada bir İngiliz devi yer alıyor. Manchester United

5.Juventus

İtalya’nın son 4 yılının şampiyonu Juventus Dünya sıralamasında kendini 5.sırada buluyor.

6.Dortmund

Alman devi Dortmund son yıllardaki performansıyla 6.sırada yer alıyor.

7.A.Madrid

Son yıllarda yaptıkları transferlerle adını duyuran Madrid Kendi liginde iyi bir performans sergiliyor.

8.Milan

Yaptıkları son transferle tekrardan eski günlerine dönmek isteyen Milan son karşılaşmalarda istedikleri sonuçları alamasalar da iyi bir performans sergiliyorlar.

9.Manchester City

Kendi liginde, Şampiyonlar liginde oynadıkları karşılaşmalardan henüz yenilgi yüzü görmeyen Manchester City oynadıkları oyun ile taraftarlarını mutlu ediyor.

10.Galatasaray

Yaptıkları son transferlerle son iki sezonu unutturmak isteyen Galatasaray şu ana kadar oynadıkları futbol ile taraftarın gönlünde taht kurdu.

11.Beşiktaş

Türkiye liginin son iki sezonun şampiyonu Beşiktaş oturmuş bir takım görüntüsü vererek Şampiyonlar liginde emin adımlarla yürüyor.

Diğer Futbol Takımları ise şöyle:

12. Inter
13.Chelsea
14.Arsenal
15.PSG
16.Monaco
17.Porto
18.Lebzing
19.Napoli
20.Arsenal

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli