Diriliş Ertuğrula Büyük Rakip!
Recep Sert Olayını HALUK LEVENT Çözdü

Sıradaki içerik:

Recep Sert Olayını HALUK LEVENT Çözdü

e
sv

Diriliş Ertuğrul’a Büyük Rakip!

53 okunma — 18 Kasım 2017 12:59

Diriliş Ertuğrul’a Büyük Rakip!

Diriliş Ertuğrul’a Büyük Rakip! FATİH PORTAKAL İLE FOX TV ANA HABER PROGRAMI DİRİLİŞİN SAĞLAM TAHTINI SALLADI.

Uzun zamandır Çarşamba akşamlarının reyting kralı, TRT 1 kanalında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisi olmuştur. Geçmişimizden izler taşıyan ve tarihi dokusu ile herkesin dikkatini çeken Diriliş Ertuğrul dizisi, dünya listelerine bile giren başarılı bir dizidir.

Dünya genelindeki programlar ile sosyal medya analizi yapan Thewit.com sitesinin hazırladığı ve tüm dünyada en çok konuşulan 10 programın yer aldığı Social Wit List sıralamasına giren ve 9. Olan Diriliş Ertuğrul, Türkiye’de Çarşamba akşamlarının reyting koltuğunu kimseye kaptırmıyor. Ancak Türkiye’de Diriliş Ertuğrul kadar izlenen ve beğenilen bir program daha var. Üstelik bu program hafta içi her gün yayınlanıyor. İşte Diriliş Ertuğrul’un tahtını sallayan ve ona rakip olabilecek olan bir program 15 Kasım 2017 akşamında izlenen reytinglere göre ortaya çıkmıştır.

FOX TV’de yayınlanan ve Türkiye’nin en çok izlenen ana haber programı olan Fatih Portakal İle FOX Ana Haber Programı, başarılarına devam etmektedir. Fatih Portakal başarıları ile öne çıkan ve birçok kişi tarafından haberciliği çok beğenilen bir sunucudur. Sözlerini çekinmeden söylemesi ve her haberi büyük bir objektiflik ile yorumlaması, bütün Türkiye’nin dikkatini çekmiş ve seyircilerden tam not almıştır. Bunun en büyük göstergesi de 15 Kasım 2017 Çarşamba akşamının reytinglerinin Perşembe günü açıklanması ile ortaya çıkmıştır.

ÇARŞAMBA AKŞAMLARI REYTİNG TAHTI MÜCADELESİNE İKİ BÜYÜK RAKİP DAMGA VURDU!

Yayınlanmaya başladığı günden bu yana Çarşamba akşamlarının reytinglerinde rakiplerine çok büyük bir fark atan ve hem AB hem de TOTAL de açık ara birinci olan Diriliş Ertuğrul, 15 Kasım 2017 gecesinde aynı başarısını sürdürememiştir.

Reytinglerde yine birinci olan ve özeti ile ikinciliği de kimseye kaptırmayan Diriliş Ertuğrul, daha öncelerde attığı farkı bu defa atamamıştır. Çünkü Türkiye’nin büyük bir bölümü Fatih Portakal’ın sunumu ile yayınlanan FOX Ana Haberi izlemiştir.

15 Kasım 2017 tarihine kadar rakip tanımayan ve rahat bir fark ile birinci olan Diriliş Ertuğrul, bu tarihte yayınlanan bölümü ile kıl payı birinci olmuştur. Son zamanlarda büyük bir yükselişe geçen Fatih Portakal ile FOX Ana Haber Programı, yükselişini sürdürerek bugüne kadar rakip tanımayan ve reyting oranlarında hiçbir programı yanına yaklaştırmayan Diriliş Ertuğrul’a kafa tutmaya başlamıştır.

Diriliş Ertuğrul dizisine çok ciddi bir rakip haline gelen Fatih Portakal ile FOX Ana Haber Programı, 15 Kasım Çarşamba akşamı reyting sonuçlarına göre Diriliş Ertuğrul’un hemen altında yer aldı. Reyting sonuçlarına göre Diriliş Ertuğrul dizisi Total’de 14.68 reyting oranı ile ilk sırada yer aldı. İkinci sırada yine Diriliş Ertuğrul dizisi özeti ile yer aldı ve onun hemen ardından Fatih Portakal ile FOX Ana Haber Programı 3. Sırada yer aldı. AB sıralamasında da bu ikilinin yeri aynı olmuştur. Kim bilir! Belki çok yakın zamanda Fatih Portakal ile FOX Ana Haber Programı, Diriliş Ertuğrul’u tahtından ederek birinci sıraya yerleşecektir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli