Cevahir Alışveriş Merkezi Nerede
İstenmeyen Tüylere Bitkisel Çözümler

Sıradaki içerik:

İstenmeyen Tüylere Bitkisel Çözümler

e
sv

Cevahir Alışveriş Merkezi Nerede

58 okunma — 16 Kasım 2017 01:26

Cevahir Alışveriş Merkezi Nerede

Cevahir Alışveriş Merkezi Nerede?İstanbul’un en gözde yerlerinden biri olan Şişli ile Mecidiyeköy arasında bulunan Cevahir alışveriş merkezi, cevahir holding bünyesinde herkesin beğenisine 15 Ekim 2005 tarihinde sunuldu.

O tarihte Avrupa’nın 2. ve dünyanın 8. en büyük alışveriş merkezi olarak seçilen avm, sabah 11.00 ile akşam 22.00 arası içerideki dükkanları ve yaşam alanları ile birlikte hizmet vermektedir.

Cevahir alışveriş merkezi 10 katlı olarak inşa edilmiştir. Avrupalıların en dikkat çeken yanı ise 2500 araç kapasiteli dünyanın en büyük kapalı otoparkının olmasıdır. Bu alışveriş merkezinin tercih edilmesinin en büyük nedenlerinden biri olarak düşünülmektedir.

Büyük Mağazalar Talep Ediyor

10 kat içinde yaklaşık 343 mağaza bulundurması şüphesiz ki en çok giyim ve yemek sektörü açısından yeni bir iş kapısı açmaktadır. içinde bulunan büyük firmalar hem çalıştırdığı işçi sayısı ve kalitesi ile birlikte isimlerinden sıkça söz ettirmektedir.

En Büyük Kapalı Eğlence Merkezi

Ayrıca içinde bulunan hem yetişkinlere hem çocuklara hitap eden 58 bin m2 içine kurulu eğlence merkezi bir çok İstanbul’lu tarafından en çok tercih edilen yerlerden biri olarak biliniyor. Türkiye’de alışveriş merkezleri içinde ilk kurulan eğlence merkezi olarak liderliğini sürdürüyor. Kukla tiyatrosu ve her hafta yenisini eklediği sega oyunlar ile büyük küçük herkesin akın ettiği yer haline geliyor.

Sinema Salonları

İstanbul cevahir alışveriş merkezinde vizyon filmler için 13 adet sinema salonu bulunmaktadır. Hem çocuklar için hemde yetişkinler için alt yazılı veya Türkçe dublajlı olarak filmleri izlemek mümkün. Ayrıcı 3D ve 4D filmleri de benzersiz bir an yaşamanızı sağlıyor.

Bunun yanında 2 adet tiyatro salonu ve bowling salonları ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Ünlü oyuncuların en güzel oyunlarının sergilendiği tiyatroda bilet bulmak neredeyse imkansız hale gelmektedir. Aylar önce tükenen biletlere internet üzerinden bilet sağlayıcılarına ve cevahir alışveriş merkezinin resmi sitesinden ulaşmak mümkün.

Kısacası cevahir alışveriş merkezi sadece alışveriş değil modanın, farklı damak tatlarının, eğlencelerinin, değişik kültürlerin, sanatın ve sosyal yaşam için en iyi olanakları bir arada bulunduran İstanbul’un göbeğinde kurulmuş size harika dakikalar geçirtecek bir yer olma özelliğini üzerinde bulundurmaktadır.

Detaylı adres: 19 Mayıs Mahallesi, Büyükdere Cad. No: 136 Şişli

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli