Renault Megane Sedan 2017 Otomatik Vites Üretim Hatası
Hamilelik Psikolojisi Bebek İçin Çok Önemli!

Sıradaki içerik:

Hamilelik Psikolojisi Bebek İçin Çok Önemli!

e
sv

Renault Megane Sedan 2017 Otomatik Vites Üretim Hatası

82 okunma — 17 Kasım 2017 17:14

 Renault Megane Sedan 2017 Otomatik Vites Üretim Hatası

YENİ MEGANE SEDAN ÜRETİM HATASI

Renault Megane Sedan 2017 Otomatik Vites Üretim Hatası. Renault, C segmentinde sunduğu Yeni Megane Sedan ile yeni model atağını sürdürdü.

Yeni Megane Sedan, segmentindeki tek araç olması ve eşsiz donanımları ile dikkat çekmiştir. CMF C / D formuna sahip olan Yeni Megane Sedan, gelişmiş konforu ve sürüş keyfi ile 2017 yılında en çok tercih edilen modellerden olmuştur.

5 ileri olan manuel vites kutusu ile sürekli değişken vites kutusuna sahip olan. Yeni Megane Sedan, otomatik vitesli olan modeli ile de çok beğenilmiştir.

Birçok deneme testlerinden geçirilen ve sıfır hatasız olarak üretildiği söylenen. Yeni Megane Sedan, sürücüleri hayal kırıklığına uğratan bir olaya sebep olmuştur.

Renault’un üretmiş olduğu 2017 model otomatik vites Yeni Megane Sedan, vites üretim hatası vermiştir. Sürücülerin güvendiği marka olan Renault’un nasıl böyle bir hata yaptığına herkes şaşırmış durumda.

RENAULT YENİ MEGANE SEDAN KAZASI

Büyük hevesle alınan Renault Yeni Megane Sedan 2017 model araç, 26 EKİM 2017 tarihinde bir kaza ile herkesi şaşırtmıştır.

Sabah saat 9.30 sıralarında İzmir’de bir iş için araç kiralayan ve çok güvendiği Yeni Megane Sedan otomatik vitesi tercih eden sürücü. Aracı bir yere park etmiş ve el frenini çekerek anahtarı da alıp araçtan ayrılmıştır.

Aracı kilitleyerek yanından uzaklaşan sürücü, 5 dakika 35 saniye sonra aracın yanına geldiğinde akıl almaz bir olayla karşılaşmıştır.

Kilitli olan araç kendin kendine hareket ederek bulunduğu yerden uzaklaşıp bir kaldırıma çarpmıştır. Büyük şaşkınlık yaşayan sürücü, hemen etraftaki bir kameradan görüntüleri izlemiş ve araca kimsenin yaklaşmadığını, aracın kendi kendine hareket ederek kazaya neden olduğunu görmüştür.

Olayla ilgili gerekli tutanaklar tutulmuştur. Olay anında aracın içerisinde kimsenin olmaması ve etrafta başka araçların olmaması rahat bir nefes aldırmıştır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
"); e.preventDefault(); // avoid to execute the actual submit of the form. $.ajax({ type: "POST", url: "https://sosyalicerik.net/wp-comments-post.php", data: form, // serializes the form's elements. success: function(data) { Swal.fire("Başarılı","Yorumunuz gönderilmiştir. Paylaşımınız için teşekkür ederiz.","success"); } }); } });
TREND İÇERİKLER
Ampulü Kim İcat Etti?
Ampulü Kim İcat Etti?
Temmuz 21, 2018
Mantar Sote Tarifi
Mantar Sote Tarifi
Kasım 23, 2017
Bültene Kaydol Anında Haberdar Ol !