Natalie Portman Bebeğiyle Gezmelerde
Kasık Dekoltesi

Sıradaki içerik:

Kasık Dekoltesi

e
sv

Natalie Portman Bebeğiyle Gezmelerde

78 okunma — 14 Kasım 2017 11:18

Natalie Portman Bebeğiyle Gezmelerde

Natalie Portman Bebeğiyle Gezmelerde Natalie Portman (36) 9 aylık bebeği Amalia ile Los Angeles’ta makyajsız halde görüntülendi.

Müze ziyaretinden sonra küçük askıyla yürüyüş yapan oyuncu,daha sonra bir arkadaşıyla buluşarak kahve içti.

Natalie Portman kimdir?

Esas adı Natali Herşlag olan Natalie Portman, 9 Haziran 1981 tarihinde İsrail, Jerusalem’de (Kudüs) ailesinin tek çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Natalie’nin babasının ailesi Polonya ve Romanya’dan göçen Yahudiler olup annesinin ailesi de Avusturya ve Rusya kökenli Yahudilerdir. Natalie Portman’ın babası endokrinoloji uzmanı bir doktordur. 3 yaşına geldiğinde ailesi ile birlikte 1984 de ABD. Washington’a taşındılar. Daha sonrasında 1990 yılında taşındıkları yer New York idi. Natalie 1999 senesinde liseyi New York’da Syosset High School’da tamamlamış oldu. Eğitimine Harvard Üniversitesi, psikoloji kısmınde devam edip 2003 senesinde mezun oldu. Natalie Portman, Kudüs’teki Hebrew Üniversitesi’nde yüksek lisans yapmaktadır. Orta okul çağındayken 13 yaşından itibaren yaz tatillerinde tiyatro kamplarına gitmiştir.

4 yaşından beri dans dersleri alan Natalie Portman, beyaz perde kariyerine ilk adımı modellik yardımıyla olmuştur. 12 yaşlarında çocuk modelliği yapmaya başlamış ve 14 yaşında, Luc Besson’un Leon adlı filminde oynadığı rolle dünya genelinde üne kavuşmuştur. Star Wars serisinin son üç filminde Kraliçe Amidala rolü ile şöhret basamaklarını hızla tırmanmıştır.
Natalie Portman, 2005 senesinde “Closer” filmindeki göreviyle En İyi Yardımcı hanım Oyuncu Oscarına aday gösterildi ve aynı dalda Altın Küre ödülünü aldı. 2011 senesinde “Black Swan” filmindeki rolüyle En İyi kadın Oyuncu Oscarına ve Altın Küre’ye aday gösterildi. Altın Küre’yi ve Oscar’ı kazandı.

2005 senesinde star Wars Episode III filminin galasından önce Natalie Portman, V for Vendetta filmi için saçlarını kazıtır, bu durum magazin basınını fazlaca meşgul eder. Peşinden Goya’s Ghosts filminde rol alır.

İbranice ve İngilizce’yi anadili benzer biçimde konuşabilmektedir. Ek olarak Fransızca, Almanca, İspanyolca ve Japonca bilmektedir. Ayrıca Arapça öğrenmektedir.

Black Swan filmimizde tanımış olduğu Fransız balet ve koreograf Benjamin Millepied ile evliliğe ilk adımını attı. Haziran 2011 doğumlu bir erkek çocukları var.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli