Kripto para milyoneri, ethereum'dan oluşan bir il kurmayı planlıyor - Sosyal İçerik Platformu
Apple iphone xs ve xs max, n11’de Çok pahalı fiyatlarla satışa sunuldu

Sıradaki içerik:

Apple iphone xs ve xs max, n11’de Çok pahalı fiyatlarla satışa sunuldu

e
sv

Kripto para milyoneri, ethereum’dan oluşan bir il kurmayı planlıyor

86 okunma — 11 Kasım 2018 13:27

Jeffrey berns, gelecekte para birimi ethereum olacak ve teknolojik gelişmelere ev sahipliği meydana getirecek bir şehir kurmayı planlıyor.
Kripto para milyoneri jeffrey berns, kripto para üzerine kurulu bir şehir kurmayı gayelıyor. Gayeladığı blok zinciri (blockchain) tabanlı şehir, devlet ya da efsunk şirketlerin testünün altında olan şehirlerin aksine gücü insanlara vermeyi amaçlıyor.Berns’in şehri kurmayı düşündüğü alan, nevada çölünde 67.000 dönümlük “inovasyon parkı” adı altında bir yer. Ayrıca bölge google, apple ve tesla şeklinde markaların fabrikalarıyla çevrelenmiş durumda.Berns’in kurduğu şirket blockchains llc’nin, bu yılın ilk dönemlerinde bahsedilen alanı 170 milyon dolara aldığı söylentileri mevcut. Bu efsunk harcamanın yanı sıra, berns bütün projeye finansörlük meydana getirecek güce sahip ve hâlihazırda yaptığı yatırımlar da 300 milyon doları aşmış durumda. Bu kadar büyük bir paraya sahip olmasını elde eden şey ise 2015 yılında yaptığı ethereum yatırımı.

Kripto para milyoneri, ethereum’dan oluşan bir şehir kurmayı planlıyor

Jeffrey berns, gelecekte para birimi ethereum olacak ve teknolojik gelişmelere ev sahipliği meydana getirecek bir şehir kurmayı planlıyor.
Kripto para milyoneri jeffrey berns, kripto para üzerine kurulu bir şehir kurmayı gayelıyor. Gayeladığı blok zinciri (blockchain) tabanlı şehir, devlet ya da efsunk şirketlerin testünün altında olan şehirlerin aksine gücü insanlara vermeyi amaçlıyor.

Berns’in şehri kurmayı düşündüğü alan, nevada çölünde 67.000 dönümlük “inovasyon parkı” adı altında bir yer. Ayrıca bölge google, apple ve tesla şeklinde markaların fabrikalarıyla çevrelenmiş durumda.

Berns’in kurduğu şirket blockchains llc’nin, bu yılın ilk dönemlerinde bahsedilen alanı 170 milyon dolara aldığı söylentileri mevcut. Bu efsunk harcamanın yanı sıra, berns bütün projeye finansörlük meydana getirecek güce sahip ve hâlihazırda yaptığı yatırımlar da 300 milyon doları aşmış durumda. Bu kadar büyük bir paraya sahip olmasını elde eden şey ise 2015 yılında yaptığı ethereum yatırımı.

Berns, blockchains llc’nin şehrin inşaatına 2019 yılının sonlarına doğru başlamayı organize ettiğinü söylemiş oldu. Sadece şirketin hala bir bayındır planı geliştirmesi ve eyaletten onay alması gerekiyor.

şehrin işletme yönü üst düzey güvenlikli olacak ve üst seviye teknolojiye haiz bir ‘blockchain kampüsü’ bulunacak. Burada blok zinciri sistemiyle suni zekâ, üç boyutlu makalecıları ve nanoteknoloji birleştirilecek. Berns, hem de bir üniversite kurma planları bulunduğunu da açıkladı.

şehrin ticari kısmı ise teknolojik fikirlerin önünü açmayı gayelayacak. şehrin gelecekte yeniliklere ve gelişimlere ev sahipliği yapması planlanıyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
"); e.preventDefault(); // avoid to execute the actual submit of the form. $.ajax({ type: "POST", url: "https://sosyalicerik.net/wp-comments-post.php", data: form, // serializes the form's elements. success: function(data) { Swal.fire("Başarılı","Yorumunuz gönderilmiştir. Paylaşımınız için teşekkür ederiz.","success"); } }); } });
TREND İÇERİKLER
partiko nedir
partiko nedir
Mart 27, 2019
SHİBA INU
SHİBA INU
Mayıs 2, 2022
Bültene Kaydol Anında Haberdar Ol !