Apple iphone xs ve xs max, n11’de Çok pahalı fiyatlarla satışa sunuldu - Sosyal İçerik Platformu
2018-2019 da Çıkacak Cep Telefonları

Sıradaki içerik:

2018-2019 da Çıkacak Cep Telefonları

e
sv

Apple iphone xs ve xs max, n11’de Çok pahalı fiyatlarla satışa sunuldu

65 okunma — 11 Kasım 2018 13:06

Apple iphone xs ve xs max, n11’de dudak uçuklatan fiyatlarla satışa sunuldu

Apple, eylül ayında iphone xs ve xs max telefonlarını piyasaya sürdü ancak yüksek fiyatları sebebiyle biroldukça eleştiri aldı. Bugün türkiye’de satışa sunulan telefonların fiyatları ise tahmin edebileceğinizden fazlasıyla yüksek.X serisinin minik boyutlu cihazı iphone xs’in 64 gb dâhili depolamaya haiz seçeneği Amerika’da 999 dolarlık bir fiyat etiketine haiz. Bu da 5.500 tl yöreına muadil geliyor ancak iphone xs’in türkiye fiyatı şu anda 12.999 tl. 7.499 tl’lik fiyat ayrımına neyin sebep olduğunu insan merak etmeden geçemiyor.Bu fiyatlarla ne kadar satılacak veya satılacak mı şu an için bir fikrimiz yok. Hala resmi olarak apple türkiye’den gelecek fiyatları beklesek de n11’deki fiyatlar gelecek rakamları azca çok belli ediyor benzer biçimde görünüyor.

Apple, eylül ayında iphone xs ve xs max telefonlarını piyasaya sürdü ancak yüksek fiyatları sebebiyle biroldukça eleştiri aldı. Bugün türkiye’de satışa sunulan telefonların fiyatları ise tahmin edebileceğinizden fazlasıyla yüksek.

X serisinin minik boyutlu cihazı iphone xs’in 64 gb dâhili depolamaya haiz seçeneği Amerika’da 999 dolarlık bir fiyat etiketine haiz. Bu da 5.500 tl yöreına muadil geliyor ancak iphone xs’in türkiye fiyatı şu anda 12.999 tl. 7.499 tl’lik fiyat ayrımına neyin sebep olduğunu insan merak etmeden geçemiyor.

6,5 inçlik monitörüyla x serisinin büyük cihazı iphone xs max ise Amerika’da 1099 dolarlık fiyatla satışa sunuldu. Bu da 6050 tl’ye yakın bir fiyat ediyor. Sadece doğru tahmin ettiniz, iphone xs max’in türkiye fiyatı bundan çok daha yüksek. Hatta iki katından da yüksek bir fiyat olan 14.999 tl’lik bir fiyatla bizi karşılıyor. Kısa bir noktaya değinmekte yarar var: eğer tüm mal varlığınız 14.999 tl ise ve bu telefonu almaya karar verdiyseniz alamazsınız, çünkü 5,49 tl değerinde bir kargo ücretini de ödemeniz gerekiyor.

Bu fiyatlarla ne kadar satılacak veya satılacak mı şu an için bir fikrimiz yok. Hala resmi olarak apple türkiye’den gelecek fiyatları beklesek de n11’deki fiyatlar gelecek rakamları azca çok belli ediyor benzer biçimde görünüyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli