Evcil Hayvan Ezberinizi Bozacak 10 İlginç Canlı - Sosyal İçerik Platformu
10.000 TL’e Oyuncu Bilgisayarı Topladık ve Tüm Montaj Aşamaları

Sıradaki içerik:

10.000 TL’e Oyuncu Bilgisayarı Topladık ve Tüm Montaj Aşamaları

e
sv

Evcil Hayvan Ezberinizi Bozacak 10 İlginç Canlı

61 okunma — 28 Ocak 2020 21:47

Evcil Hayvan Ezberinizi Bozacak 10 İlginç Canlı

Evcil hayvan ezberinizi bozacak 10 ilginç canlı.Evcil hayvan denilince birçoğumuzun aklına kedi ya da köpek gelir. Ancak bunun aksine birbirinden ilginç ve sıradışı evcil hayvan seçimleriyle karşılaşıyoruz. Bu listede bunların en popüler olanlarını derlemeye çalıştık.
Listemizde bulunan herhangi bir canlıyı besleyecek olursanız yaşanacak talihsizliklerden dolayı sorumluluk kabul etmiyoruz ha ona göre.

1.Tarantula

Evcil hayvan olarak tarantula beslemek size korkunç gelse de büyüdükçe değişen renk tonlarını takip etmek ve asaletini izlemek oldukça keyifli bir hobidir.

2.Peygamber Devesi

Evcil hayvan anlayışınızı evcil böcek olarak değiştiren peygamber devesi! Sizi takip eden o şaşkın suratı ve boyun hareketleriyle izlemesi ve beslemesi hayli keyif verici bir tür.

3.Piton

Evcil bir hayvan olarak sürüngenlerin tercih edilmesi bilinenin aksine oldukça yaygındır. Her gün beslemek zorunda olmadığınız, insanın başını döndüren renkleri ve güzelliği ile piton beslemesi en zevk verici türlerden biridir.

4.Gecko

Birbirinden farklı türleri ile geckolar evcil hayvan olarak tercih edebileceğiniz en uygun sürüngen türü olacaktır. Kedi bakmaktan daha kolay olacağına emin olabilirsiniz.

5.Karınca

Beslemesi, üretmesi ve izlemesi keyifli ve tehlikesiz bir tür diyebiliriz. Bir kraliçeden üreyen koloniyi ve birbirleri ile ilişkilerini izlemek oldukça keyifli olacaktır.

6.Un kurdu

Kurt beslemek de ne diyebilirsiniz ancak listemizdeki en ilginç evcil hayvan olmasının yanında aslında canlı yem olarak tercih edilen bir tür. Bir yandan un kurdu besleyip öte yandan diğer canlılarınızı onlarla besleyebilirsiniz.

7.Çıyan

Bir çoğumuzun bakmaya bile korktuğu bu ürkütücü canlı bilinenin aksine insan için o kadar da tehlikeli değildir. Renklerinin canlılığı ve hareketlerinin hızı sizleri oldukça etkileyecektir.

8.Akrep

Bu da beslenmez artık diyorsunuz ancak akrep besleyen oldukça fazla insan olduğu gibi her akrep de sanıldıgı kadar tehlikeli değildir.

9.Fare

Hamster değil bildiğiniz evcil fare! Size Ron Weasley’i hatırlattığına emin olduğum bu türün de besleyicisi oldukça fazladır.

10.Sakallı Ejder

Oldukça arkadaş canlısı ve bir o kadar da etkileyici bir evcil hayvan olan bu tür sizlere iyi bir arkadaş olacaktır.

Sizin Tepkiniz Nedir?

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli