Bitcoin Düşüş - Sosyal İçerik Platformu
Napolyon Kimdir?

Sıradaki içerik:

Napolyon Kimdir?

e
sv

Bitcoin Düşüş

73 okunma — 23 Aralık 2017 23:38

Bitcoin Düşüş

Bitcoin Düşüş Geçtiğimiz günlerde Blockchain’in çöküşü  Blockchain günlerdir. Bitcoin ve eth ağındaki yoğunluk sebebiyle kullanıcılarına uyarı veriyordu ve ara sıra performans konusunda kullanıcılarına sıkıntı çıkarıyordu.

Verilen uyarıda bitcoin ağındaki mevcut kullanım oranlarının rekor seviyelerde olduğundan ve bu yüzden onay sürecinin uzatıldığını.Doğal olarak da madencilere verilen işlem ücretlerinin de arttığı yazıyordu.Ayrıca Blockchain işlemlerin pahalandığı ama extra alına bu ücretlerin direk olarak madencilere gittiğini söylüyor.

Bitcoin tranfer ücretlerinin arttırılması  ve doğal olarak artan yoğunluktan dolayı Blockchain sitesi bir duraklama yaşadı.

Bu duraksama sonucunda bekleyen işlem listesi ikiyüz seksen sekizbin.Yaşanan bu yoğunluğun ve transfer işlemlerinin gerçekleşmemesinin sonuçları olarak. Bitcoinin fiyatı bu durumda etkili olabilir.

İnsanlar yeni yıla girerken paraya ihtiyacları var ve bir çok kişi yeni yıla paralı ve mutlu girmek için elindeki bitcoin’lerini satmak istiyeceklerdir. Buda doğal olarak az talep meselesinden bitcoin fiyatını etkiliyebilir. Tabiki de satış olduğu için negatif anlamda etkiliyebilir.

Bitcoin

kore’nin 7.2 milyon dolar bitcoin hacklendiği haberlerini belki görmüşsünüzdür. G.kore’li yetkililer K.Kore’nin 7.2 milyon dolarlık bitcoin hacklediğini dair bir iddaa ortaya sundu. Hacklenen bu bitcoinler de bitcoin piyasasını etkiliyen bir faktör.

Bu faktörlere baktığımız zaman insanların psikolojisini bu tarz haberlerle bozarak elinde ki bitcoini sattırmak ve aşağı dogru düşen grafiğe bilinçsizce destek vermeleridir.Grafiklere kesinlikle negatif bakmayın.Her düşüş aslın da alım fırsatıdır.

Geleceğin teknolojisine bu balon patlıyacak sakın girmeyin diyen insanlar var bu insanların sizleri manipüle etmelerine izin vermeyin.Sizler her düşüşe rağmen elinizde ki kripto paraları tutun,panik yaparak zarar etmeyin.

Bu yazımda anlattığım tamamem benim fikrimdir inanmak zorun da değilsiniz. Bitcoinin düşmesinin başka sebepleri varsa sizlerde yorum yaparak yazın.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli