AKREP BURCU ve BAŞAK BURCU UYUMU-sosyal içerik platformu
HOW TO LOOK MORE YOUNGER AND BEAUTIFUL

Sıradaki içerik:

HOW TO LOOK MORE YOUNGER AND BEAUTIFUL

e
sv

AKREP BURCU ve BAŞAK BURCU UYUMU

87 okunma — 02 Aralık 2017 12:03

AKREP BURCU – BAŞAK BURCU UYUMU

Akrep burcu ve başak burcu uyumu  Akrep burçları 23 Ekim – 22 Kasım tarihleri arasında dünyaya gelmiş bireylerdir.Yengeç ve Balık burçları ile birlikte Akrep burçları da su grubunun bir üyesidir.

Yönetici gezegeni Plüton’dur. Akrep burçları güçlü yapıları ile dikkatleri üzerine çeker. Başlarına ne gelirse gelsin onlar hislerini, duygularını karşı tarafa yansıtmak taraftarı değillerdir.   Sır tutma konusunda çok başarılırdırlar. Onlara hiç çekinmeden dertlerinizi ve sırlarınızı açabilirsiniz. Çok dost canlısı insanlardır. Eğer birisini dost bilirlerse onlar için  her fedakarlığı yapacaklardır. Diğer insanlara karşı sonsuz hoşgörüye sahiplerdir. İnsanları yargılamaktan kaçınırlar. İnsancıl kimselerdir.

Ama sakın ha bu özelliklerine güvenip onları aldatmaya ve kandırmaya sakın kalkışmadan. Çünkü normal şartlarda gayet tatlı bir insan olan Akrep burçları canını yakan birine karşı çok fena bir insan olabilmektedir. Öncelikle söylemek gerekirse ona karşı yaptığınız iyi veya kötü şeyi asla unutmayacaktır.

Eğer yaptığınız iyi bir şeyse size iki misliyle iyilik yapacaktır fakat kötü bir şeyse yandınız demektir. Akrep burçları son derece kindar yapıda insanlardır. Karşıdaki insandan öcünü alana kadar da durmayacaktır.  Akrep burçlarının en kötü özelliklerinden birisi de insanlara güvenmemesidir.

Gayet aklı başında olan bu burcumuz kendisini sürekli garantiye almak ister ve dolayısıyla başka kişilere karşı kuşku duyar. Bu yüzden de kolay kolay diğer insanlara dertlerini veya sırlarını asla paylaşmaz.

AKREP BURCU ve BAŞAK BURCU UYUMU

Bu da çevresindeki insanlarla arasında mutlaka bir sınır koymasına neden olur. Akrep burcunun en önemli özelliklerinden birisi de aşırı hırslı olmalarıdır. Bu insanlar bir  konuyu kafalarını koyduysa o işi bitirmeden asla bırakmazlar. Tuttuğunu koparan cinsten insanlardır. Başarı duyguları gelişmiştir. Her ortamda kendilerini göstermek isterler. Öz güvenleri sayesinde her ortamda dikkat çekebilecek nitelikte bireylerdir.

Akrep burcu ve başak burcu uyumu Başak burçları 23 Ağustos – 23 Eylül tarihleri arasında dünyaya gelen kişilerdir. Boğa ve Oğlak burçları ile birlikte toprak grubunun bir üyesidirler. Yönetici gezegenleri Merkür’dür. Başak burçlarının en dikkat çeken özellikleri akıllı ve sağduyulu oluşlarıdır. Bu özellikleri sayesinde diğer insanlar tarafından çok entelektüel ve dolayısıyla çekici bulunurlar. Başak burçları en her anlamda en titiz olan burcumuzdur.

Bir konuyu kılı kırk yararcasına inceler, irdeler ve böylece bir sonuca varır. Bu onların üstün zekalı kişiler olduğunun göstergesidir. Aynı zamanda Başak burçları hijyen konusunda da çok titiz insanlardır. Genellikle temizlik takıntısına sahip olan insanlar Başak burçlarından çıkmaktadır.

Evdeyken her an kirli bir yer arayıp temizleme girişimleri vardır. Dışarıya çıktıklarında ise kapı kolları, kolonlar gibi umumi kullanım alanlarındaki yerlere mikrop kapmamak için dokunmamaya dikkat ederler. Günlük hayatlarında risk almayı yeğlemezler. Günlük hayatlarında değişiklik olmasını istemezler.

Bu onların tedirgin olmasına neden olur. Sabit karakterli ve dengeli insanlardır. Arkadaşlık konusuna çok değer verirler. Dost canlısı insanlar olup dostları için birçok fedakarlık yapabilirler. Araştırma ve gözlem yapmada başarılıdırlar. Hayatlarında sürekli huzur arayışı içerisindedir ve çevresinde buna katkı verecek insanları bulundururlar.

AKREP BURCU – BAŞAK BURCU AŞK UYUMU 

Akrep burcu ve başak burcu uyumu Akrep burçları zodyakın en tutkulu burcudur. Bu nedenle ilişkilerinde ihtiras ön plandadır. Aşklarını dolu dizgin yaşamayı tercih ederler. Akrep burçlarının aksine Başak burçları aşk hayatında biraz daha içine kapanık ve duygusal insanlardır.

Akrep burcunun ihtiraslı duygularına Başak burçlarının hassas duyguları pek yeterli gelmeyecektir. Yani bu ilişkiden başta Akrep burçları pek doyum alamayacaklardır. Bu zıt özellikleri göz önüne alındığında bu iki burcun aşk konusunda birbirine pek uygun olmadığı fark edilecektir.

Akrep burçları günlük hayatta olduğu gibi ikili ilişkilerde de otoriter ve lider kimliklerini göstermek isteyeceklerdir. Bu Sakin ve içine kapanık Başak burçları için pek sorun yaratmayacaktır. Aksine Akrep burcundan daha çok etkilenmesini sağlayacaktır.

Fakat zamanla ateşli duygularına istediği derecede karşılık bulamayan Akrep burcu tarafında sorunlar baş göstermeye başlayacaktır ve ilişki uzun sürmeyecektir.

AKREP BURCU – BAŞAK BURCU CİNSEL UYUMU 

Akrep burcu ve başak burcu uyumu Başak burçlarının dokunma duyuları fazlasıyla gelişmiştir. Bu nedenle çabucak tahrik olabilirler. Akrep burcunun da ateşli ve çekici havası Başak burcunu yatak odasında kendisinden geçirecektir. Başak burçlarının cinsel hayatında dikkat ettiği ilk şey karşı tarafın ne derece temiz ve ne kadar mükemmel olduğudur.

Cinsel ve aşk konusunda Başak burçlarının en kötü özelliklerinden olan mükemmeliyetçilik , cinsel yaşamlarında birçok fırsatı kaçırmasına ve karşısındaki kişinin geri çekilmesine neden olabilmektedir. Eğer bu sorunları atlatabilirlerse Akrep burcu ateşli aurası sayesinde Başak burcunu etkisi altına alacak ve güzel bir beraberlik yakalayacaklardır.

Başak ve Akrep burçları cinsel hayatlarında güçlü denebilecek insanlardandır. Akrep burçları partnerlerini etkilemek adına bütün becerilerini yatakta göstereceklerdir. Bu da Başak burcunun çok hoşuna gidecektir.

Başak burçları karşısındaki kişinin ne istediğini iyi analiz edebilen bir burç olduğundan yatakta da Akrep burcunun neyi istediğini ve onun nasıl baştan çıkacağını kolaylıkla bilebilir. Böylece partnerine uygun pozisyonlar deneyecek ve yatakta onun mutlu olmasını sağlayacaktır. Genel olarak baktığımızda bu iki burcumuz cinsel yönden birbirlerine gayet uyumludurlar.

AKREP BURCU – BAŞAK BURCU EVLİLİK UYUMU

Akrep burcu ve başak burcu uyumu Akrep burçları sabit yaratılışlı insanlardır. Bu nedenle huzurlu ve sakin bir hayatlarını evlilikle taçlandırmak onlara mutluluk verir . Akrep burçları ise özgürlüklerine düşkün bireylerdir fakat karşılarında gerçekten aşık olduğu insan varsa evlilik kararını kolaylıkla verebilir.

Akrep burçları zeki insanlar olduklarından dolayı zekaya hayran olan Başak burçlarını etkileyecek ve bu iki burcumuz birbirinden çok şey öğreneceklerdir. Bu nedenle, bu evliliğin çok entelektüel bir evlilik olduğunu söyleyebiliriz.  Akrep burçları yetenekli insanlardır.

Güzel yemek yapmaları, sevdiği insanlara değer vermeleri evliliği çok güzel etkileyecek ve  bu evcimen yaratılışlı olan Başak burcunun çok hoşuna gidecektir. Bu özelliklerini göz önünde bulundurduğumuzda Akrep ve Başak burçlarının başarılı bir evlilik yapmaları mümkündür.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli