Ücretsiz Sohbet Uygulamaları-sosyal içerik platformu
Sohbet İçin Uygun Siteler

Sıradaki içerik:

Sohbet İçin Uygun Siteler

e
sv

Ücretsiz Sohbet Uygulamaları

74 okunma — 16 Haziran 2018 10:24

Ücretsiz Sohbet Uygulamaları;

Ücretsiz Sohbet Uygulamaları,Artık SMS (kısa mesaj) devrinin sona erdiğini söyleyebiliriz. Elbette, insanlar hala kullanıyor, ancak kolay multimedya işlevleri, grup sohbetleri, görüntülü aramalar, oyun oynama ve çok daha fazlasını sunan, ötesine giden çok sayıda uygulama var.

Fakat bu kadar çok uygulamanın, hangisinin en iyisi olduğuna (özellikle ücretsiz) karar vermek biraz zorlayıcı olabilir. Bu seçimi yapmanıza yardımcı olmak için, sizin için en iyi ücretsiz sohbet uygulamarını derledik!

WhatsApp (Android, iOS)

Olağanüstü kolay kurulum, telefonunuzun rehberleriyle otomatik senkronizasyon ve zengin özellikli reklamsız bir deneyim, WhatsApp’ı (Android, iOS) çılgınca popüler bir mobil mesajlaşma uygulaması yapmak için oldukça yeterlidir.

Kullanıcılar, WhatsApp kişilerine metin, fotoğraf, ses ve kısa video mesajları gönderebilir. Uygulama, kullanıcılar arası emoji gönderimi ve şifrelenmiş mesajlaşma gibi özellikler kullanıcılara mükemmel bir ayrıcalık sunuyor.

Ayrıca WhatsApp, görüntülü ve sesli sohbet, durum veya hikaye paylaşma özellikleri ile de kullanıcılara neden en çok önerilen sohbet uygulaması olduğunu bizlere bir kez daha gösteriyor.

Viber (Android, iOS)

Ücretsiz Sohbet Uygulamaları,Viber (Android, iOS) kurulumu kolaydır ve çeşitli seçenekler sunar. Viber, telefon numaranızı girişiniz olarak kullanır ve uygulama, Viber’i kullanarak kişileri bulmanıza yardımcı olmak için telefonunuzla senkronize edilir.

Bu uygulamayı diğer Viber kullanıcılarına ücretsiz olarak metin, çıkartmalar ve ifadeler, fotoğraflar, sesli ve görüntülü mesajlar göndermek için kullanabilirsiniz.

Ücretsiz Sohbet Uygulamaları,Viber Out özelliği, Viber olmayan numaraları ve sabit telefon hatlarını dünya çapında (ücret karşılığında) aramanızı sağlar. Buna ek olarak, Viber’ler ayrıca, sohbet güvenliği ve şifrelemeyi gösteren renk kodlu bir simge ile uygulamaya şifrelenmiş mesajlaşma özelliklerini tanıttı.

Viber’i kurmak için yalnızca bir SIM kart ve telefon işlevselliğine ihtiyacınız vardır.

Google Allo (Android, iOS)

Ücretsiz Sohbet Uygulamaları,Google, günlük sohbet ve SMS uygulamanıza AI asistan işlevlerini ekleyen başka bir mesajlaşma uygulamasıdır. Google Allo (Android, iOS), sohbet, fotoğraflı mesajlaşma, çıkartmalar. Emoji ve fotoğraflar için bir doodle / ek açıklama aracı gibi tipik mobil mesajlaşma özelliklerine sahipti.

Ayrıca hızlı mesaj yanıtları önerebilir veya yakındaki restoranlar, son ziyaret edilen siteler, hava durumu raporu vb. gibi sohbet konuşmalarınızla ilgili bilgileri bulabilir. Ek olarak, uçtan uca şifreleme, özel bildirimler ve kendi kendini imha eden mesajlar sunan gizli bir sohbet modu var.

Facebook Messenger & Messenger Lite (Android, iOS)

Ücretsiz Sohbet Uygulamaları,Facebook’un mobil mesajlaşma alanına girdiği. Facebook’un mevcut sohbet ağına dayanan ve daha fazla mobil mesajlaşma özelliği ekleyen özel bir mesajlaşma uygulamasıdır.

Kullanıcılar Facebook üzerinden giriş yaparlar ve GIF desteği, fotoğraf ve konum paylaşımı gibi ekstra özelliklerle diğer Messenger kullanıcılarına sesli mesajlar, sesli mesajlar ve görüntülü çağrılar gönderebilirler.

Facebook ayrıca eski Android cihazları için daha az bellek ve işleme gücüne sahip eski telefonlar için kullanımı kolaylaştırmıştır. Facebook’un verilerinizi paylaşmasını önlemek için ayarlarınızı kontrol ettiğinizden emin olun.

Telegram (Android, iOS)

Telegram, standart sohbetler için istemci-sunucu şifrelemesi ile hızlı, şifreli sohbet mesajlarına sahiptir. Güvenli Sohbet modu, uçtan uca şifreleme sağlar, böylece yalnızca siz ve hedeflediğiniz alıcıyı okuyabilirsiniz.

Mesajları kendi kendini imha etmek için bile ayarlayabilirsiniz. Videoları, dokümanları paylaşabilir ve 200 kullanıcıya kadar grup sohbetlerine katılabilirsiniz.

Line (Android, iOS)

Ücretsiz Sohbet Uygulamaları;Line, markasını Japonların oluşturduğu, şu anda ise dünya çapında 600 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan. Anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Line, sohbet, fotoğraf, video ve sesli mesajlaşmanın yanı sıra canlı etiketler ve konum paylaşımı. Sosyal ağ benzeri bir timeline sistemi ile hareket dökümünüzü de kapsar.

Uygulamanın büyükçe grup konuşmaları için 200’e kadar katılımcı desteği vardır ve ayrıca cep telefonu ve sabit hat numaralarına ücretli uluslararası aramalar yapmak için olanak sağlar ve bu Line’ın öneri niteliği taşıması için en büyük özelliklerinden biri.

Buna ek olarak, Line, kullanıcıların en sevdikleri markaları, ünlüleri ve şirketleri resmi kanallarla takip etmelerini sağlar, böylece onlar hakkında en son haberleri elde edebilirsiniz.

Yeni eklenen Keep özellikleri, belirli resimleri, mesajları ve videoları depolamanızı kolaylaştırır, böylece arkadaşlarınızla yeniden paylaşabilirsiniz.

WeChat (Android, iOS)

Ücretsiz Sohbet Uygulamaları;697 milyondan fazla kullanıcısıyla WeChat, küresel erişimde etkili rol oynayan sohbet uygulamalarından biri. WeChat, kullanıcılarına ücretsiz mobil anlık mesajlaşma, video ve sesli arama, grup sohbeti ve multimedya mesajlaşma (görüntü, video, ses, çıkartma, vb.) sağlar.

Uygulama, ayrıca yakın arkadaşlarınızla sohbet etmek için ve yeni arkadaşlar bulmak için “Arkadaş Radarı”, “Yakındaki İnsanlar” ve “Salla” gibi ilginç özellikler içeriyor.

Android Wear ve Apple Watch uygulamaları da mevcuttur.

Slack (Android, iOS)

Ücretsiz Sohbet Uygulamaları,Verimlilik ve takım odaklı mesajlaşma uygulaması Slack, mesajlaşma, planlama, yönetim araçları ve uygulama entegrasyonu ile kurumlar ve sıradan kullanıcılar için bir hit olmuştur.

Slack, cihazlarınız arasında senkronize edilen gerçek zamanlı mesajlaşma ile anlık mesajlarınızı temel alır ve aynı zamanda dosya paylaşımı, doğrudan ve grup mesajlaşma araçlarını destekler.

Buna ek olarak, uygulama, görev veya konu odaklı tartışmalar için alt grupları hızlı bir şekilde ayarlamanıza izin veren bir sohbet kanalları sistemine sahiptir.

Slack, eski mesajlar, kanallar ve paylaşılan dosyalar arasında arama yapmanıza olanak tanıyan iletişimlerinizi arşivler ve bulut depolama, Asana, Zendesk ve daha fazlası gibi çeşitli hizmetler içerir. Premium planlar, genişletilmiş dosya depolama ve daha iyi uygulama entegrasyonu gibi daha fazla özellik sunar.

Voxer (Android, iOS)

Ücretsiz Sohbet Uygulamaları,Voxer, diğer uygulamaların çoğundan daha ses odaklı bir yaklaşım benimsiyor ve kullanıcıların bir telsiz veya bas-konuş cihazına benzer sesli mesajlar göndermesine izin veriyor.

Kullanıcılar uygulama içi canlı mesajları dinleyebilir veya daha sonra bırakılan sesli posta gibi mesajları dinleyebilirler; metin, fotoğraf, video ve konum mesajı gönderebilir ve alabilirler.

Doğrudan mesajlaşmaya ek olarak, uygulama 500 kişiye kadar olan gruplara imkân tanır. Sinyal protokolünü kullanarak isteğe bağlı şifreli mesajlaşmayı destekler.

Uygulama ücretsiz, ancak premium abonelik sınırsız mesaj geçmişi, mesajı geri çağırma, grup sohbetleri için yönetici kontrolleri, eller serbest telsiz modu ve gürültülü ortamlar için ekstra sesli mod gibi özelliklerin kilidini açar.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli