Türkiye'de İlk: 4.400 TL'lik Samsung Galaxy S8 Kutu Açılışı - Sosyal İçerik Platformu
Rouge One’ın Jenerik Müziğine ‘Gizlenen’ Star Wars Serüveni!

Sıradaki içerik:

Rouge One’ın Jenerik Müziğine ‘Gizlenen’ Star Wars Serüveni!

e
sv

Türkiye’de İlk: 4.400 TL’lik Samsung Galaxy S8 Kutu Açılışı

72 okunma — 19 Nisan 2017 16:35

Samsung, 28 Mart 2017’de İstanbul’da düzenlediği özel bir etkinlikle uzunca bir süredir beklediğimiz Galaxy S8’in tanıtımını gerçekleştirmişti. Ekranın her iki kısmı hafif kıvrımlı olan ve bu sebeple kullanımı oldukça ergonomik gibi görünen cihaz, donanım özellikleriyle de bizleri etkilemişti. Aradan biraz zaman geçti fakat nihayetinde cihaza ulaştık ve kutusundan itibaren nelerle karşılaştığımızı sizlere bir video eşliğinde gösterelim istedik.

Cihazla ilgili aslında söylenecek çok şey var, fakat videoyu izlemeye başladığınızda kutusunun dahi karizmatik olduğu konusunda bizimle hemfikir olacağınızı düşünüyoruz. Bunun dışında telefonu açıp arayüzünde geçişler yaparak Galaxy S8’in genel hatlarıyla nasıl göründüğü konusunda bir fikir edinmenizi sağlamaya çalıştık.

Videonun sonlarına doğru heyecanla bekleyeceğinizi düşündüğümüz bir olaydan daha bahsettik, o yüzden ‘hmm demek böyleymiş’ deyip başka şeylerle meşgul olmayın 🙂 İyi seyirler.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
"); e.preventDefault(); // avoid to execute the actual submit of the form. $.ajax({ type: "POST", url: "https://sosyalicerik.net/wp-comments-post.php", data: form, // serializes the form's elements. success: function(data) { Swal.fire("Başarılı","Yorumunuz gönderilmiştir. Paylaşımınız için teşekkür ederiz.","success"); } }); } });
Bültene Kaydol Anında Haberdar Ol !