Düşük Işıkta İyi Fotoğraf Çektiği Söylenen Galaxy A7 2017 Kamera İncelemesi - Sosyal İçerik Platformu
Rouge One’ın Jenerik Müziğine ‘Gizlenen’ Star Wars Serüveni!

Sıradaki içerik:

Rouge One’ın Jenerik Müziğine ‘Gizlenen’ Star Wars Serüveni!

e
sv

Düşük Işıkta İyi Fotoğraf Çektiği Söylenen Galaxy A7 2017 Kamera İncelemesi

58 okunma — 19 Nisan 2017 16:35

Bildiğiniz gibi dünyanın önde gelen akıllı telefon üreticilerinden Samsung, en son tanıttığı Galaxy S8 modeliyle oldukça ses getirmeyi başardı ancak şirket üst seviyede olduğu kadar orta seviyedeki telefonlarında da oldukça iddialı. Öyle ki Samsung yayınladığı TV reklamlarında Samsung Galaxy A7 (2017)’nin düşük ışıkta çok iyi fotoğraflar çektiğini iddia ediyor. Biz de bu videomuzda Galaxy A7 (2017)’nin kamera performansına yakından bakıyoruz.

Kamera anlamında oldukça iddialı olan Samsung Galaxy (2017) yaptığımız testlerde ne yazık ki düşük ışıkta beklediğimiz kadar başarılı olmadı ancak birçok telefona göre hem düşük ışıkta hem de gündüzleri kamera açısından kullanıcıları tatmin edecek nitelikte kamera özelliklerine sahip.

Cihazın kamerası bazı noktalarda üst seviye telefonlarla yarışır seviyede olsa da kamerada OIS (Optik İmaj Sabitleyici) desteği olmaması Galaxy A7 (2017) için en büyük eksiklik. OIS desteği olmadığından dolayı cihazı sabit tutmadığınız zamanlarda özellikle video tarafında zorluklar yaşayabiliyorsunuz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli