Oyun Tarihinin En Şerefsiz Karakterleri - Sosyal İçerik Platformu
Hem iPhone Hem de Android Cihazları Kablosuz Şarj Ettiğini İddia Eden Aparat İncelemesi

Sıradaki içerik:

Hem iPhone Hem de Android Cihazları Kablosuz Şarj Ettiğini İddia Eden Aparat İncelemesi

e
sv

Oyun Tarihinin En Şerefsiz Karakterleri

70 okunma — 19 Nisan 2017 16:35

Vazgeçilmezimin olan bilgisayar oyunları, teknolojinin ilerlemesi ile birlikte gün geçtikçe -görüntü bazında- daha gerçekçi ve dolayısıyla daha sürükleyici oluyor. Fakat bir bilgisayar oyununda asıl kilit noktası olan şeylerin başında, oyunun hikayesi gelmekte.

Hala bile açıp açıp eski oyunları bıkmadan, sıkılmadan oynuyorsak, genellikle bunun sebebi o oyunun hikayesinin bizi en fazla etkileyen faktör olmasıdır. Fakat iyi bir oyun hikayesinin olmazsa olmazı şüphesiz kötü adamlar, kötü karakterlerdir. Her ne kadar bu karakterler, oyunun içindeki bazı görevlerde, ya da direkt olarak oyunun tümünde bizi çıldırma noktasına getirse de.

Biz de bu karakterlere, oyunculara çektirdikleri yüzünden “şerefsiz” demeyi layık gördük ve en şerefsizlerini sıraladık.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
"); e.preventDefault(); // avoid to execute the actual submit of the form. $.ajax({ type: "POST", url: "https://sosyalicerik.net/wp-comments-post.php", data: form, // serializes the form's elements. success: function(data) { Swal.fire("Başarılı","Yorumunuz gönderilmiştir. Paylaşımınız için teşekkür ederiz.","success"); } }); } });
Bültene Kaydol Anında Haberdar Ol !