2. El Telefon Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler - Sosyal İçerik Platformu
Hem iPhone Hem de Android Cihazları Kablosuz Şarj Ettiğini İddia Eden Aparat İncelemesi

Sıradaki içerik:

Hem iPhone Hem de Android Cihazları Kablosuz Şarj Ettiğini İddia Eden Aparat İncelemesi

e
sv

2. El Telefon Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

70 okunma — 19 Nisan 2017 16:35

Günümüzde 5000TL seviyesine dayanan telefon fiyatlarıyla birlikte artık maddi açıdan yeterli bütçesi olmayan ve üst seviye telefon kullanmak isteyen kişiler için ikinci el telefonlar daha mantıklı bir tercih gibi kulağa geliyor. Tabii tüm bunlara rağmen daha önce kim olduğunu bilmediğiniz bir kişi tarafından kullanılmış ikinci el telefonları almak biraz da cesaret işi.

Daha önce telefonlardan farklı işlemlerin yapılmış olabileceği ve aslında fiziksel olarak garanti kapsamında olabileceği gibi kuşkular ikinci telefon almak isteyenlerin aklında soru işaretleri yaratıyor. Biz de bu videomuzda aklına bazı sorular takılan kişiler için ikinci el telefon alırken dikkat edilmesi gereken detayları bu videomuzda anlattık.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
"); e.preventDefault(); // avoid to execute the actual submit of the form. $.ajax({ type: "POST", url: "https://sosyalicerik.net/wp-comments-post.php", data: form, // serializes the form's elements. success: function(data) { Swal.fire("Başarılı","Yorumunuz gönderilmiştir. Paylaşımınız için teşekkür ederiz.","success"); } }); } });
Bültene Kaydol Anında Haberdar Ol !