Hızlı Para Kazanmak - Sosyal İçerik Platformu
Youtube ‘den Nasıl Para Kazanılır

Sıradaki içerik:

Youtube ‘den Nasıl Para Kazanılır

e
sv

Hızlı Para Kazanmak

72 okunma — 04 Kasım 2018 10:56

Hızlı Para Kazanmak

Nasıl hızlı para kazanabilirim.Bende yıllardır hızlı,kolay,yatarak para kazanmayı araştırıyorum.
Hızlı bir şekilde para kazanmak için forex,kripto para çeşitli sanal oyunlar oynayıp hızlı para kazanmaya çalıştım.

Hızlı para kazanmak için youtube’de kanal açtım.Youtube kanalına başkasının videolarını yükledim.Telif hakkı nedeniyle youtube kanalım kapandı.

Hızlı para kazanmak için blog açtım.Blog da biraz yayın yaptıktan sonra adsense den reklam aldım.Hızlı ve çok para kazanmam gerekiyordu.

ıp değiştiren programı indirdim.Blogda ki reklamları tıklamaya başladım.Adsense reklamlarını bir ay boyunca her gün tıkladım ve adsense hesabımda 20000 tl para yaptım.

Adsensenin ayın 25 ödeme yapmasını bekledim.Adsense den hesabıma yatan para 2000 tl.Bir hafta içinde adsense hesabım kapandı.Hayaller tekrar yok oldu.

Android oyunların nasıl yapıldığına ve nasıl para kazanıldığını araştırdım.Android oyunlardan para kazanma umuduyla google developers console hesabı açtım.

Android oyun nasıl yapılır araştırması yaparken unity programıyla tanıştım.Unity de android oyun yapmaya çalıştım olmadı.

internet ortamında unity complete projeleri buldum ve indirdim.unity de düzenlemeler yaparak kendi reklamımı oyunun içine ekledim.

ilk oyunumu yaptım oyunumu artık goole play ortamında yayınlıyabilirim.Google play yüklemiş olduğum oyun telif hakkı nedeniyle kısa sürede askıya alındı.

Hızlı para kazanma ümidim tekrar hüsranla bitti.
Emek harcamadan emek hırsızlığı yaparsam para kazanılmayacağını anladım.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
"); e.preventDefault(); // avoid to execute the actual submit of the form. $.ajax({ type: "POST", url: "https://sosyalicerik.net/wp-comments-post.php", data: form, // serializes the form's elements. success: function(data) { Swal.fire("Başarılı","Yorumunuz gönderilmiştir. Paylaşımınız için teşekkür ederiz.","success"); } }); } });
Bültene Kaydol Anında Haberdar Ol !