Goley Nasıl Hediye Gönderilir - Sosyal İçerik Platformu
Diroit Nasıl Gelişir

Sıradaki içerik:

Diroit Nasıl Gelişir

e
sv

Goley Nasıl Hediye Gönderilir

62 okunma — 15 Aralık 2018 15:22

Goley Nasıl Hediye Gönderilir

Goley Hakkında Bilgiler

Goley, Türkiye’nin ilk Türkçe destekli Massively Multiplayer Online futbol oyunudur. Aynı zamanda Türkçe spiker desteği bulunmaktadır.

Joygame iş birliği ile oyun sanal ortamda çok rağbet görmüştür. Yani goley oynamak istiyorsanız joygame hesabınızın bulunması gerekmektedir.

Goley ücretsiz bir oyundur. Ve sadece bilgisayarlarda oynanabilir. Henüz akıllı telefonlarda veya tabletlere gelmemiştir.

Futbol zevkini sanal ortama taşıyan goley, oyunun içerisindeki turnuvalarla kullanıcıların hazlarını arttırıyor.

Oyuna nakit yükleyerek goley mağazasından dilediğiniz ürün alabilirsiniz. 2 adet ödeme türü bulunur. Biri oyun içindeki altın ve yüklediğiniz nakittir.

Altın oyun içinde maç yaparak görevleri tamamlarsanız kazanırsınız. Diğer yöntem ise nakit yatırmaktır. Ancak altın kazanarak mağazadan ürün almak daha mantıklı öyle değil mi?

Ama bunu sürekli yapamazsınız. Gerçek bir futbol tutkunuysanız bunu yapabilirsiniz. Oyun içinde 4 adet mod bulunur. Dostluk modu, Antrenman modu ve daha birçok mod ile ouyn oynayabilirsiniz.

Bunların yanı sıra maç esnasında oynadığınız kullanıcılar ile sohbet etmek mümkündür.

Goley Sistem Gereksinimleri

Goley, Minimum İşletim sistemi özellikleri: Windows Xp işletim sistemi, Core 2 Duo ve Geforce 7900 ve 1 GB ram en aza indirgenebilecek özelliklerdir.

Goley, Maksimum yani önerilen sistem özellikleri: Windows 7 işletim sistemi, Core 2 Quad, Geforce 9600 ve 2 GB Ram ile rahatlıkla oyunu oynayabilirsiniz. Bu özelliklerde kasma veya donma tarzı şeyler yaşamazsınız.

Goley Bazı Özellikleri

Aynı normal futbol maçındaki gibi karşılaşmalar 22 kişi ile oynanır. Kart sistemi ve Birçok kulüp ile oyun sunulmaktadır.

Bunun yanı sıra görüntü kalitesi ve grafik gerçekçi boyutta iyidir. Oyunda birçok gol sevinçleri bulunmaktadır.

Goley Hediye Gönderme

Goley oyununda henüz altın veya nakit üzerinden hediye gönderme seçeneği bulunmamaktadır. Tamamen bireysel oyuncu düşünülerek yapılmıştır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli