Battlefield 4 Nasıl Girilir - Sosyal İçerik Platformu
Türkiye’de İlk! Karşınızda Apple Watch Series 4 İncelemesi

Sıradaki içerik:

Türkiye’de İlk! Karşınızda Apple Watch Series 4 İncelemesi

e
sv

Battlefield 4 Nasıl Girilir

73 okunma — 15 Aralık 2018 13:18

Battlefield 4 Nasıl Girilir

Dünyanın dört bir tarafındaki oyuncuları bir sosyal ağ becerisiyle birbirine bağlayan Battlefield 4, en iyi savaş atmosferini sağlayan DICE Multiplayer tarafından tasarlanıyor. Battlelog tarafından sisteme dahil olmak isteyenleri basit bir internet sitesi değil kapsamlı bir sosyal ağ bekliyor.

Facebook gibi donanımlı olan site girişinde kullanıcıları; iletiler, postlar, son maç istatistikleri ve detaylı bir oyun ara yüzü karşılıyor.

Battlelog adresi üzerinden camping sekmesine tıklayarak single player olunabilir. Bu seri diğer EA oyunları gibi orjinal hesabın seri numarasının sisteme girilmesiyle birlikte oynanabiliyor. Oyunun orjinal kaynaklı olması halinde verdiği haz çok daha gerçekçi olurken, oyuna dahil olmak isteyen arkadaşların her birinde de seri numarasının girilmesi gerekiyor.

Savaş Karşıtı Bir Savaş Oyunu

Battlelog menüsü üzerinden Multiplayer seçeneğine tıklayarak herhangi bir ayar istemeyen oyuncular için tasarlanmış sade bölüme giriş yapılabilir.

Bu bölümde kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen seçeneğe girerek hızlı bir şekilde oyuna dahil olunabilir. Panel üzerinde yer alan “Test mod” sayesinde yeni oyuncular pratik yapabilirler.

Savaş karşıtı bir savaş oyunu olarak dikkat çeken Battlefield, savaşın ortasına sürüklenerek yaşananlara şahit olunmasını sağlıyor. Milyonlarca insanın birbirine girdiği bu oyunda verilmek istenen mesaj oldukça net! Savaşta kahramanlık öykülerinden esinlenen oyunla siz de başka bir dünya olduğunu görebilirsiniz…

Yaratılan Savaş Ortamı Herkesi Derinden Etkiliyor

Gelibolu savaşını bir Türkün gözünden değil Avusturyalı askerlerin gözünden anlatan savaş oyunu, savaşın iç yüzü ve nedenlerinin herkes tarafından ortaya çıkmasını sağlıyor. Hikayenin net bir şekilde ifade ediliyor olması oyunun gerçekçiliğinin üst seviyelere çıkmasını sağlıyor.

Herkesi etkileyecek bir şekilde hazırlanan savaş ortamında hazırlanan grafikler göz dolduruyor. 2017 yılına damgasını vuran oyunda siz de başkomutan olmak isterseniz zaman kaybetmeden takımınızı kurun.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli