Diroit Nasıl Gelişir - Sosyal İçerik Platformu
Devler Diyarına Nasıl Gidilir

Sıradaki içerik:

Devler Diyarına Nasıl Gidilir

e
sv

Diroit Nasıl Gelişir

54 okunma — 15 Aralık 2018 15:14

Diroit Nasıl Gelişir

Her uzay pilotu için vazgeçilmezlerden biri olan diroit hakkında merak edilen pek çok konu var. Öncelikle Droit nedir, ne iş görür, droit nasıl alınır, droit nasıl gelişir gibi pek çok merak edilen konu başlıklarının varlığı söz konusudur.

Öncelikle Diroit’in gelişmesi için düşman ya da canavar öldürme gerekliliği söz konusudur. Lordakia ve Strenuer gibi yaratıkların öldürülmesi Droiti geliştirmez.

Droitin gelişmesi için daha büyük yaratıkların öldürülmesi gerekiyor. Bunlar Mordon, Sibelos ya da Devo vs. gibi yaratıklar olmalıdır ki Diroit gelişebilsin.

Droit Nedir?

Uzay geminizin kalkan, lazer ve Cpu kapasitesinin artırılmasında rol alan önemli takviyelerden biri olma özelliğine sahiptir. Her uzay pilotunda mutlaka olması gerekmektedir.

Bu sayede geminin daha güçlü olması sağlanabilmektedir.

Droit Ne İş Görür?

Droite sahip olan oyuncu, Lazer, Kalkan Jeneratörü ve Extralarda (CPU) yükleye bilme imkanına ship durumdadır. Hız jeneratörü yüklenemez çünkü Diroitlerin geminin hızı üzerinde bir etkisi bulunmaz.

Droit sayesinde pilotun gemisine alacağı lazer ve kalkan sayısı daha da artacaktır. Bu durumda da daha güçlü bir ateş etme imkanın sunmakta ayrıca koruyucu kalkanın daha yüksek bir güce erişmesine katkı sağlayacaktır. Böylece gemi çok daha dayanıklı bir yapıya bürünecektir.

Mevcut Dorindinin seviyesinde artış oldukça içine konulan lazer topu ve de kalkanın gücü belli yüzdeler doğrultusunda artış gösterecektir. Droide konulan CPU (extralar) için güçte bir artış mevzu bahis değildir.

Droit Nasıl Alınır?

DÜKKAN>DROİTLER sekmesine tıklayarak Droitleri bulmak mümkün olmaktadır. Droitleri Kredi ya da Uridum karşılığında satın alma işlemini gerçekleştirmek mümkün olmaktadır.

Kredi ile alınanı Flax, Uridium ile alınanı ise İris olarak adlandırılır. Satın alınan her yeni Droit’in alım ücreti bir öncekine göre daha da artış gösterecektir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli