Devler Diyarına Nasıl Gidilir - Sosyal İçerik Platformu
Delosa Nasıl Gidilir

Sıradaki içerik:

Delosa Nasıl Gidilir

e
sv

Devler Diyarına Nasıl Gidilir

189 okunma — 15 Aralık 2018 15:04

Devler Diyarına Nasıl Gidilir

Devler diyarına nasıl gidilir.Ülkemizde en çok oynan rol yapma oyunlarının başında Metin2 gelmektedir. Yediden yetmişe pek çok yaş kitlesinden oyuncusu bulunan bu oyunda karakterlerin gezebileceği ve keşfedebileceği oldukça büyük bir dünya bulunmaktadır.

Tüm bu dünyalar ve gizli bölgelerin birçoğu bilinse de pek çok kişi bu bölgelerin adını bile duymamıştır. Metin2 oyununda yer alan ve nerede ise çok az bir oyuncunun bildiği, ve kendisini geliştirmek için gittiği yerlerden birisi de Metin2 devler diyarı olmaktadır. Bu anlamda bölgenin ismini dahi yeni öğrenen oyuncuların, devler diyarına nasıl gidilir sorusuna verilebilecek cevap ise oldukça basit, fakat gidilmesi oldukça zordur.

Devler Diyarının Genel Özellikleri Nelerdir?

Metin2 oyununun bilinmeyen bölgelerinden birisi olan devler diyarı oldukça sade bir bölgedir. Kurak bir toprak parçasının üzerine kurulu olan bölgede geniş bir avlu ve pek çok saldırgan yaratık bulunmaktadır.

Aynı zamanda alan haritasının üzerinde pek çok farklı noktada alev yığınları bulunmaktadır. Harita tek bir ağaç dahi görmek imkansızdır.

Devler Diyarında Hangi Yaratıklar Vardır?

Genel olarak devler diyarında altı farklı yaratık türü bulunmaktadır. Bu yaratıklar normal karakter boyunun aksine oldukça uzun ve büyüktür.

Bu sebep ile haritanın adı devler diyarı olarak geçmektedir. Yol Edici, Dev Kasap, Dev Savaşçı, Maymun Savaşçı, Dev Çılgın ve Bin Savaşçı yaratıklarından oluşan bölgede ki tüm yaratıklar agresif ve oldukça saldırgandır.

Devler Diyarına Yolculuk Nasıl Yapılır?

Metin2 oyununda devler diyarına gitmek isteyen oyuncuların bölgeye gidebilmeleri için Yılan Vadisine gitmeleri gerekmektedir.

Sadece Yılan Vadisinden ulaşımın mümkün olduğu devler diyarına yılan vadisinden açılan tek bir ışınlanma kapısı gitmeyi mümkün kılmaktadır.

Aynı zamanda bölgede başka bir bölgeye gitmek için veya başka bir bölgeden devler diyarına gitmek için ışınlanma kapısı bulunmamaktadır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli