Darkorbit 3 5 Nasıl Gidilir - Sosyal İçerik Platformu
Crysis 2 Nasıl Girilir

Sıradaki içerik:

Crysis 2 Nasıl Girilir

e
sv

Darkorbit 3 5 Nasıl Gidilir

140 okunma — 15 Aralık 2018 14:45

Darkorbit 3 5 Nasıl Gidilir

Bigpoint Games tarafından üretilen web tabanlı bir uzay oyunu olan Darkorbit’te macera; Dünya, Venüs ve Mars’ta geçer. Oyunda son olarak keşfedilen “Korsanlar” 5-1, 5-2 ve 5-3 adı verilen haritalarda koloni halinde yaşar.

Korsanlar sahip oldukları şeref ve tecrübe göze alındığında oldukça iyi bir ırktır. Bu yaratıklarla tanışmak ve yeni maceralara yol almak isteyen oyuncularsa Palladium adı verilen hammadeyi toplayarak takas etme şansına sahiptir.

Bu sayede Galaksi enerjisi kazanan oyuncular ancak 15 palladium toplayarak 1 galaksi enerjisi alabilir.

Korsan Haritalarına Gitmenin En Basit Yolu Nedir?

Korsan haritalarına ulaşmak isteyenlerin öncelikle 4-5 haritasına gitmesi gerekiyor. Oyunda yer alan 3 portalın hepsi 5-1 haritasına gidiyor.

Ancak, her bir portalı geçmek için 12 üstünde bir seviyeye sahip olmak gerekiyor. Korsan haritalarına ulaşan oyuncular kendilerine verilen görevleri başarıyla yerine getirmek için çaba sarf ediyor.

Özellikle 5-2’de bulunan hangarın çevresinde oluşturulan görevler kısa sürede ve kolay bir şekilde tamamlanabiliyor. Korsan görevlerinde başarı elde eden oyuncular tecrübe puanı kazanıyor.

TP’leri artırmak isteyenlerin aldıkları görevleri başarıyla yerine getirmesi gerekiyor. Tüm korsan görevlerini yerine getirenler 50-60 milyon tecrübe puanı kasılabiliyor.

Bu da iyi miktarda Uridium sahibi olmak anlamına geliyor.

Korsan Haritalarında Neler Yapılabilir?

En sevilen korsan haritası olan 5-3’te; bolca Palladium toplanabilir. Bu sayede oyunda hiç para harcamadan da bol sayıda galaksi kapısı aralanabilir. Palladium toplarken dikkat edilmesi gereken en önemli konu oyuncunun agresif bir tavır sergilemesi gerektiğidir. Yeni dostlar edinerek toplama yapanlar oldukça güvende olur ve şansları artar.

Korsan Haritalarında Bulunan Yaratıklar Hangileridir?

Battleray; can puanı en yüksek yaratıktır. En son çıkan korsan haritası olan 5-3’teki en güçlü Darkorbit yaratığı budur.

Annihilator; en güçlü korsan gemilerinden birisi olan model, yüksek vuruş puanıyla çok fazla can yakıyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli