Uncharted Kayıp Miras inceleme - Sosyal İçerik Platformu
Spotify, Safari’de çalışmayacak!

Sıradaki içerik:

Spotify, Safari’de çalışmayacak!

e
sv

Uncharted Kayıp Miras inceleme

77 okunma — 10 Eylül 2017 22:51

Uncharted Kayıp Mirasinceleme ileUncharted 4için gelen genişleme paketine hep beraber derinlenmesine bakıyoruz. Bu kez Nathan yok veNaughty Dogbüyük bir sınav veriyor. Peki, bu sınavında başarılı olabiliyor mu?

Uncharted Kayıp Miras inceleme

Uncharted Kayıp Miras bizleri bu kez Hindistan’a götürüyor. Eskioyunlardan da hatırlayabileceğimizChloe Frazerbaşrolü alırken, ona çok ilginç bir yol arkadaşı eşlik ediyor.

Uncharted 4’ünana kötülerindenbiri olan ve bir paralı asker şirketinin başı olanNadine Ross, kaybettiklerini geri alabilme umuduyla Chloe’ye katılıyor.

Babasınınyarım bıraktığı işi tamamlamak isteyen Chloe, birHindutanrısı olanGanesa‘nın altın fildişinin peşine düşüyor. Elbette bu yolculuğunda Hindistan’dakiisyancıların başıve isyancılarla ölümcül bir yarışın peşine düşüyor.

İsterseniz sözü daha fazla uzatmadan sizleriUncharted Kayıp Mirasincelemevideomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

http://shiftdelete.net/uncharted-kayip-miras-inceleme-84962

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
"); e.preventDefault(); // avoid to execute the actual submit of the form. $.ajax({ type: "POST", url: "https://sosyalicerik.net/wp-comments-post.php", data: form, // serializes the form's elements. success: function(data) { Swal.fire("Başarılı","Yorumunuz gönderilmiştir. Paylaşımınız için teşekkür ederiz.","success"); } }); } });
Bültene Kaydol Anında Haberdar Ol !