Tudor'a Çok Şey Borçluyum - Sosyal İçerik Platformu
Matuidi için Juve devrede!

Sıradaki içerik:

Matuidi için Juve devrede!

e
sv

Tudor’a Çok Şey Borçluyum

85 okunma — 20 Temmuz 2017 19:08

Tudor’a Çok Şey Borçluyum

Tudor’a Çok Şey Borçluyum Galatasaray’da oynadığı dönemde Igor Tudor’la problemler yaşayan Portekizli futbolcu Bruma, “Ona çok şey borçluyum. Beni kötü bir şekilde tanımlamak istediğini düşünmüyorum.” dedi.

Galatasaray’dan Alman ekibi RB Leipzig’e transfer olan Bruma, eski hocası Tudor hakkında açıklamalar yaptı.

Bruma, Galatasaray’da oynadığı dönemde Igor Tudor’un kendisini davranışları nedeniyle eleştirdiğinin hatırlatılması üzerine, “Ona çok şey borçluyum. Beni kötü bir şekilde tanımlamak istediğini düşünmüyorum. Sadece kendi fikrini söylemişti” dedi ve eski teknik direktörü hakkında kötü bir görüş bildirmedi.

“HEDEFİM MÜMKÜN OLDUĞUNCA FAZLA OYNAMAK”

Mevkisi hakkında da konuşan Bruma, “Kendimi solda çok iyi hissediyorum ancak sağ kanatta da oynayabilirim. Benim hedefim, mümkün olduğunca fazla oynamak” ifadesini kullandı.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
"); e.preventDefault(); // avoid to execute the actual submit of the form. $.ajax({ type: "POST", url: "https://sosyalicerik.net/wp-comments-post.php", data: form, // serializes the form's elements. success: function(data) { Swal.fire("Başarılı","Yorumunuz gönderilmiştir. Paylaşımınız için teşekkür ederiz.","success"); } }); } });
Bültene Kaydol Anında Haberdar Ol !