Herobrine Nasıl Çağırılır - Sosyal İçerik Platformu
Goley Nasıl Hediye Gönderilir

Sıradaki içerik:

Goley Nasıl Hediye Gönderilir

e
sv

Herobrine Nasıl Çağırılır

79 okunma — 15 Aralık 2018 15:29

Herobrine Nasıl Çağırılır

Minecraft, oldukça meşhur olan dijital oyunlardan bir tanesidir. Oyunu oynayan birçok kullanıcı bulunmakta ve hepsinin merak ettiği tek bir soru bulunmaktadır.

Bu soru Herobrine ile ilgilidir. Herobrine’nın kim olduğu ve ne şekilde ortaya çıktığı birçok oyuncu tarafından merak edilmektedir.

Bir sır gibi saklanan bu yeni karakter aslında bir hayalettir. Yalnızca nadir oyuncuların karşılaştığı bu minecraft karakteri diğer oyuncularda da merak oluşturmaktadır. Herobrine, yapımcıların karakteri reddetmesi ile daha da ilginç bir hal almıştır.

Yapımcılar daha önce böyle bir karakter yaratmadıklarını belirterek oyuncuların Herobrine karakterine olan ilgisini arttırmıştır.

Bu noktada birçok kişi karakterin kendi kendine oluştuğunu bazıları ise hackerlar tarafından üretilerek oyuna eklendiğini düşünmektedir.

Bu hayalet karakterle karşılaşan oyuncu sayısı son derece azdır. Karşılaşan oyuncuların söylediğine göre karakter genellikle gece yarısı madenlerde görülmektedir.

Herobrine nasıl çağırılır?

Bu ilginç hayalet karakteri çağırmak ve oyunu bu şekilde oynamak isteyen birçok kişi bulunmaktadır. Oyuna gerilim ve aksiyon katan bu karakterin görülebilmesi için her gece madenlerde beklenmesine gerek yoktur. Karakteri bir mod yardımı ile oyuna sokmak mümkündür.

Bunun için ilk olarak oyununun sürümüne göre verilen modu indirmek gerekmektedir. Bunun için internette birçok modu bir arada bulabilmek mümkündür.

Daha sonra indirilen bu mod dosyası minecraft oyun klasörüne kopyalanmalıdır. Mod kopyalandıktan sonra oyunu açmak yeterli olacaktır.

Böylece Herobrine ile karşılaşılacak ve eğlenceli dakikalar yaşanacaktır.

Herobrine karakteri oyundan çıkartılmak istendiğinde ise oyun içerisinde yer alan belirli blokların üst üste dizilmesi gerekecektir.

Blokların dizimi bittikten sonra karakter kaybolacaktır. Herobrine çağrıldığında oyunun zorluk seviyesinin de artacağı göz önüne alınmalıdır.

Karakter, oyuncunun eşyalarını bile çalabilme özelliğine sahiptir. Bu sebeple çağrılmadan önce 2 kez düşünülmesi tavsiye edilmektedir.

Herobrine nerelerde görülür?

Herobrine oyun içerisinde en çok karanlık mekanlarda yer almaktadır.

Alpha sürümünde yer alan bu karakterin ilerleyen sürümlerde daha korkunç bir hal aldığı söylentiler arasındadır. Karakter karanlık olan kanyon, mağara ve maden gibi yerlerde sıklıkla görülmektedir.

Söylentilere göre kurucunun ölen kardeşi adına özel olarak yarattığı düşünülen Herobrine, oyun içerisine yüklü olduğu için ortaya çıkmaktadır.

Bu sebeple indirilen oyunda yer alan karakterden rahatsız olunuyor ise indirilen klasör araştırılmalı ve hb adlı bir dosya bulunur ise o dosya mutlaka silinmelidir.

Böylece karakter oyundan tamamen silinmiş olacaktır. Bu durum karakteri mod ile yükleyenler için geçerli değildir. Onların ilk olarak verilen görevi tamamlaması gerekecektir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli