Crysis 2 Nasıl Girilir - Sosyal İçerik Platformu
Facebook’ta Nasıl Para Kazanılır?

Sıradaki içerik:

Facebook’ta Nasıl Para Kazanılır?

e
sv

Crysis 2 Nasıl Girilir

61 okunma — 15 Aralık 2018 13:56

Crysis 2 Nasıl Girilir

 

Crysis 2 Nedir?

Crysis 2 , Almanya, Frankfurt yer olarak burasıdır. Crytek geliştirmiştir ve Electronic Arts yayınlamıştır. Bir bilim kurgu oyunudur. Oyun, bilgisayarlarda hizmet verdiği gibi aynı zamanda playstation video konsolunda bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra Xbox 360 için oyunu bulunur. Bu önemli bir durumdur. Çünkü oyuncular tek cins bir oyunu farklı konsollarda oynayabilme imkanına sahip oluyor. Böylelikle daha fazla oyundan haz duyuyor.

Oyun olan bağlılığı artıyor. Ve kendi konsolu hariç herhangi bir yerde oynama rahatlığına sahiptir. Bu şu demek oluyor arkadaşınızın playstation konsolu yok ve bilgisayarı var. Bu durumda bilgisayarda oyunu oynayabilirler. Olay tamda budur.

Crysis 2 , ilk olarak 2009’da duyurulmuştur. Ve 2011’de ise Avrupa ve Amerika’da satışa sunulmuştur. Oyunun motoru CryEngine 3 motorudur. Crytek dünyanın en iyi stüdyolarından birine sahiptir. Bunun nedeni video oyunlarıyla ilgili ciddi çalışmalar yapmasıdır.

Crysis 2 Nasıl Bir Oyundur?

Crysis 2, Uzaylılar yüzünden bir hastalık oluşur. Ve bu yüzden New York City boşaltılır. Oyun 2023 yılında geçmektedir. Kişilerin yeteneklerini özelleştirme imkanı bulunur. Crytek, bu oyunu orman çevresinde değilde bu sefer bir şehirde geçirmiştir.

Ortam olarak değişikliğe gitmiştir. Önceki oyunlarda Far Cry veya Crysis gibi oyunlarda oyunlar ormanda geçmekteydi. Şehirde oyuncuların daha fazla seçeneği bulunmaktadır. Ve oyunun içinde çoklu oyuncu yani çift kişilik bir oyun modu bulunmaktadır.

Crysis 2 Nasıl Girerim?

Eğer sizinde sistem gereksinimleriniz bu oyunu karşılıyor ise kolayca girebilirsiniz. Sistem gereksinimleri olarak Windows 7 en az Intel Core 2 Duo veya AMD 2.0 GHz işlemci olarak var ise ekran kartınız 512 mb Ram bulunuyorsa ve sistem belleğiniz 2 Gb Ram ise bu oyunu oynayabilirsiniz.

Bunun için aynı zamanda bilgisayarınızda hafıza olması gerekmektedir. 9 Gb boş alan varsa oynayabilirsiniz. Diğer oyun konsolları için ise piyasadan satın almanız gerekiyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli