Zenfone 4'ün kamerası artık daha yetenekli! - Sosyal İçerik Platformu
Uncharted Kayıp Miras inceleme

Sıradaki içerik:

Uncharted Kayıp Miras inceleme

e
sv

Zenfone 4’ün kamerası artık daha yetenekli!

61 okunma — 10 Eylül 2017 22:51

Asus, geçtiğimiz ay düzenlediği basın lansmanı ileZenfone 4 serisininüyesi olan altı yeni akıllı telefon modelinin duyurusunu gerçekleştirdi.

Yeni Zenfone 4 serisinde oldukça fazla modele yer vererek, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre en uygun cihazı seçebilmesine imkan tanıyan Asus, bir yandanAndroid 8.0 Oreogüncellemesi için çalışmalarına devam ederken, diğer yandan Zenfone 4 modeli içinikinci güncellemeyayınladı.

Gelin, şimdi Asus’un Zenfone 4 modeli için yayınladığı ikinci güncelleme ile birlikte sunduğu yeniliklere ve değişikliklere hep birlikte göz atalım

Asus Zenfone 4 için yeni güncelleme yayınlandı!

ZE554KL model numarasına sahip olan Zenfone 4 için yayınlanılan ve14.1050.1708.45sürüm numarası ile karşımıza çıkan güncelleme, düşük ışık koşullarındaHDR çekimler yapmayımümkün hale getirirken, kamera kalitesi konusunda iyileştirmere ev sahipliği yapıyor.

17-09/09/zenfone-4-guncelleme.png

Telefon görüşmeleri sonrasında yaşanan sorunların giderildiği güncelleme ile birlikte Asus’un,hata düzeltmelerineve performans iyileştirici değişikliklere odaklandığını söylemek yanlış olmayacaktır.

Asus’un Zenfone 4 serisi henüz ülkemizde satışa sunulmamış olsa da, kullanıcılarınAyarlar > Hakkında > Yazılım Güncellemeleribölümünden gerekli kontrolleri sağlayabileceğini belirtmiş olalım.

http://shiftdelete.net/asus-zenfone-4-icin-yeni-guncelleme-yayinlandi-84965

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
"); e.preventDefault(); // avoid to execute the actual submit of the form. $.ajax({ type: "POST", url: "https://sosyalicerik.net/wp-comments-post.php", data: form, // serializes the form's elements. success: function(data) { Swal.fire("Başarılı","Yorumunuz gönderilmiştir. Paylaşımınız için teşekkür ederiz.","success"); } }); } });
Bültene Kaydol Anında Haberdar Ol !