Hakkımızda - Sosyal İçerik Platformu

Hakkımızda

Bünyamin Tangal BT Ticaret ile dijitalleşme zamanı. 2018’e uzanan dijital dünya yolculuğumuz siz değerli iş ortaklarımız için e-ticaret platformundadır. Her zaman gündemi barındıran “sosyalicerik.com” adresimiz sitede tema, script, YouTube için video, dijital ürünler ve sevdikleriniz için konsept hediyelik eşyalar barındırmaktadır. E-ticaret adına arama motorlarında markanızın öne çıkması sağlanmaktadır.
İhtiyacınız olan kaliteli tema görünümünü, nitelikli videoları ve dijitalde desteğiniz olan ürünleri BT Ticaret profesyonelliği ile buluşturuyoruz. Çünkü hizmetlerimizin odak noktasında siz değerli müşterilerimiz yer almaktadır.
BT ticaret donanımında WordPress tema geliştirme hizmetimiz ile ister kişisel blog sitenizde görsel bütünlük, ister e-ticarette pazarlama adına güven oluşumu yakalanmaktadır. Güncel dijital süreç takip edilerek site temalarınız özelleşmekte ve benzersiz bir görünüme kavuşmaktadır. Markanızı ve sizi yansıtan tasarım uyumluluğu, site ziyaretçilerini özgünlüğü ile etkilemektedir.
Firmamız teknolojinin en üst noktasından destek alarak e-ticaret şirketleri, pazaryerleri ve bireysel kullanıcı site temalarınızı kaliteli, sorunsuz ve SEO uyumlu standartlara ulaştırmaktadır. İş yönetim sistemimiz içinde siz kıymetli müşterilerimizin durmadan destek ve hizmet taleplerini karşılamaktadır.
Web sitenizin ihtiyaç duyduğu işlevsel script, markamızın hizmeti ile edilmektedir. Markanızın online görünürlük dinamiği, script işlerimizle güçlenmektedir. Bu sayede hedef kitleye ulaşma ve sitenizin içine çekme marifeti yakalanmaktadır.
Her zaman paydaşlarımızın beklentilerini aşma çalışma hizmet çizgisinde ilerleyen BT ticaret, YouTube kanallarınız için video üretimi ile de öne çıkmaktadır. Farklı sektörlerle ilgili marka ya da ürününü mükemmel lense eden, aktaran ve doğru ifadelerle tanıtan YouTube videoları BT Ticaret imzası taşımaktadır. İş sürecini iyi yönetme kabiliyeti gösteren firmamızın kısa sürede YouTube için video ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.
Son derece farklı, albenisi yüksek ve birbirinden farklı hediyelik eşyalarımızla sevdiklerinizin sadece özel günlerini değil, her günlerini özel kılmanız mümkün olmaktadır. Geniş hediyelik ürün yelpazemizin içinden kendinize de harika bir tasarım seçeceğinize eminiz.

BT Ticaret Dijitali Size Taşıyor

Günümüz yaşamında, hayatın her anında dijitalleşmenin her geçen gün daha çok öne çıkması bizim size hizmet verme zeminimizi yaratmaktadır. Dijital hizmetlerin kalite çerçevesinde, müşteri odaklı çözümlerle verilmesi BT ticaret kapsamına girmektedir. Markamız güncel, dinamik ve yerinde duramayan kimliğini yaptığı üstün kalite işlerde göstermektedir. Alanında kendini her an, her gelişime açık inceleme kabiliyeti göstermekte ve işlerini bu bakış açısıyla tamamlamaktadır.
BT Ticaret kullanıcı dostu site temaları ve dijital ürünlerini iş ortaklarının kimlik yapılarına uygun üretmeyi ilke edinmektedir. Müşteri talepleri karşılıklı fikir alışverişleri ile projelendirilmekte ve iş süreci müşterilerin istekleri doğrultusunda gerçekleşmektedir. Bunun neticesinde zamanında, sorunsuz, güncel teknoloji destekli, nitelikli ve müşteride yüksek memnuniyet yaratan işlere BT Ticaret imzası atılmaktadır. Ortaya çıkarttığımız her bir projemiz özgün çizgilerimizi taşımaktadır.
“Dijitalleşme yaşamın büyük bir parçasıdır” ifadesiyle çıktığımız bu yolda benzersiz, yenilikçi ve özel kimliğimizi yaptığımız işlere yansıtmaktayız.
Bizim motivasyonumuz sizin memnuniyetinizden gelmektedir.

Misyonumuz

Bünyamin Tangal BT Ticaret bünyesinde edineceğiniz dijital hizmetler marka kalitesinden ödün vermeden müşterileri ile gücünü büyütme misyonuna sahip olmaktadır. Tarihsel olarak var olan çalışma ilkelerini ve modern dünyanın sunduğu en mükemmel fırsatları kullanarak dijitalde marka kimliğinizi üst sıralara taşımaktadır. 2018’e dayanan deneyimi, sağlam alt yapısı, profesyonel, müşterisine çözüm odaklı ve rakipsiz yetenekli kadrosu ile çalışmaktan gurur duymaktadır. Bu bağlamda BT Ticaret alanında öncü bir kimlik taşıyacaktır.

Vizyonumuz

Merak etme ve yeninin peşinden gitme heyecanı her zaman BT Ticaret markasında var olacaktır. Vizyonumuz ileriki nesillere etik, sürdürülebilir ve kaliteli e-ticaret anlayışını miras bırakmaktır. 
  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.